Przywry czy kamienie żółciowe? Zagadka rozwiązana.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Co powinno się usunąć najpierw, przywry Przywra wątrobowa kamienie żółcioweczy kamienie żółciowe?

Co pierwsze, kura czy jajko? – czyli co pierwsze „zamieszkało” w wątrobie? Po przeczytaniu książki dr Clark, byłem nakierowany na pozbywanie się najpierw pasożytów wątrobowych np. takich jak przywra. Na szczęście nie poprzestałem na jej teoriach. Wyszło na to, że Clark błądziła i to bardzo. Dlaczegóż tak?

Otóż próbując przepędzać lub zabijając przywry w wątrobie narażasz się na poważne kłopoty, a w niektórych przypadkach nawet śmierć. Jeśli zakorkowany narząd nie będzie w stanie „wypluć” żywych pasażerów na gapę lub trupów wraz z żółcią do jelit, a następnie wydalić ich z kałem (najczęściej dostaje się biegunki), znajdziesz się w niebezpieczeństwie.

 

Miał ponad 30 przywr w wątrobie.

przywry wątrobowe jak usunąć zapper kamienie żółcioweNa szczególną uwagę zasługuje niesamowite doświadczenie mojego bliskiego znajomego, którego przekonałem do oczyszczenia wątroby. Wyobraź sobie że po pierwszym oczyszczaniu wątroby z kamieni, wydalił przez 2 dni kilkanaście przywr. Potem wspomagał się nalewką z czarnego orzecha i wydalił kolejne kilkanaście przywr. Oczywiście zdjęcie obok jest poglądowe.

Dlaczego o tym piszę? Wyobraź sobie, że osoba nosząca w wątrobie ponad 30 przywr traktuje się ustrojstwami do zabijania robaków : Zapperami, Generatorami, Biorezonansem i tym podobnymi prądami jakiejś tam częstotliwości. Kanały żółciowe są zakorkowane. Jeśli by zabić wszystkie te nieapetyczne żyjątka prądem, to co obciążona już wątroba ma zrobić z 30 trupami, których nie może „wypluć”.

Powiem wprost. Mój kolega mógłby tego nie przeżyć. Ich rozkład wewnątrz wątroby i odprowadzenie powstałych toksyn mogłoby być niemożliwe.  Ten przykład tylko potwierdził moje przypuszczenia. Najpierw należy usuwać blokady mechaniczne wątroby, a potem nieproszeni goście ewakuują się sami, bez potrzeby prądowania nosiciela.

Edit:

A teraz uważaj. Rozmawiałem z kobietą, która podczas pierwszego oczyszczania wątroby wydaliła około 60 przywr. Kolejny dowód obalający potrzebę zabijania robaków przed oczyszczaniem wątroby. Nie daj się wpuścić w maliny ludziom od prądów i trutek na robaki.

 

Kanały żółciowe – kanałami ściekowymi.

kamienie żółciowe oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowegoPamiętaj, że większość toksyn jest wydalanych przez wątrobę do jelit wraz z żółcią. Zatkane kanały żółciowe uniemożliwiają ten proces i wymusza oddelegowanie śmieci do nerek, skóry, płuc (śmierdzący oddech), torbieli, nowotworów i innych worków z depozytem odpadów jakie nie mogą opuścić twojego ciała. To również są miliardy martwych komórek, naturalnie obumierających każdego dnia i zastępowanych nowymi. Tak, każdego dnia około 30 miliardów starych komórek zastępujemy nowymi. Wątroba je utylizuje. Zatkana wątroba to przypadłość wszystkich rakowców – na bank. Niekoniecznie u ludzi ze schorzeniami układu nerwowego, ale o tym w innym artykule.

Zauważ, że po oczyszczeniu wątroby, ona sama zaczęła usuwać nieproszonych gości, a jej właściciel czuje się z tygodnia na tydzień coraz lepiej. Odpowiednia ilość żółci w jelitach warunkuje właściwe pH dla prawidłowej flory. Takie warunki nie pozwolą na rozwój niszczycielskich organizmów i robaków.

 

 

NIE dla Zapperów, Generatorów itp. cudów techniki.

Zapper szkodliwość przywry i kamienie żółcioweJestem bardzo przeciwny zapperom itp. urządzeniom, bo mam ku temu wiele powodów. W kolejnych artykułach wymienię naukowe i logiczne powody, dlaczego poddawanie się kuracjom wybijającym „złe” bakterie i pasożyty w niemal 100% jest nagannym kierunkiem działania i prowadzi do obniżenia odporności. Żadna skrzyneczka nie zrobi za Ciebie dobrej roboty. Tak między nami… kilka lat temu sam nabyłem zapper, ale teraz kajam się w popiele. Niech to zostanie między nami. 😉

Wbij sobie do głowy, że w czystym domu robaki na długo się nie rozgoszczą. Oczyść ciało, a nie będzie potrzeby używania niszczycielskich prądów i przeciążających kuracji przeciwpasożytniczych. Zanim pasożyty zamieszkały w chorej wątrobie, już wcześniej była zatkana, przeciążona i zestresowana.

Nie sposób pominąć aspekt bałaganu emocjonalnego, nierozwiązanych konfliktów,  balastu wydarzeń z przeszłości, przebaczenia winowajcom, odpuszczenia nierealnych celów, ambicji, niezadowoleniem z życia, braku poczucia własnej wartości, poczucia bycia ofiarą wszechświata.

Ciekawy artykuł lekarza podzielającego to samo zdanie.

 

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, mogący pomóc twoim znajomym – udostępnij go im. 🙂

Ten artykuł ściśle wiąże się z :

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego. Instrukcja krok po kroku.

95% ludzi posiada kamienie żółciowe – czym to skutkuje?

Pozdrawiam Humel.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

104 komentarze


 1. // Odpowiedz

  Witam

  Dlaczego wypowiada się Pan o kuracji metodą dr. Clarc w taki sposób jakby przeczytał całą książkę jej autorstwa ? Albo jest Pan ignorantem albo kłamcą. Po przeczytaniu ze zrozumienie tejże książki wiedziałby Pan o tym, że uprzedza ona pacjentów o tym, iż prąd zappera nie dociera do takich organów jak wątroba, gałki oczne i inne narządy. Z tej o to prostej przyczyny zachodzi więc potrzeba oczyszczenia wątroby z pasożytów i kamieni inną metodą. Oczyszczanie z pasożytów przed kuracją ma na celu głównie oczyszczenie środowiska jelit a to w tym celu by kuracja przebiegała bardziej skutecznie.


  1. // Odpowiedz

   Przeczytałem tę książkę lata temu drogi Panie. Mam na ten temat odmienne zdanie niż Pani Clark i mam do tego pełne prawo. Poza tym w praktyce sprawdziłem na sobie i nie piszę na wyrost. A jeśli ktoś chce inaczej to nie zabraniam.


 2. // Odpowiedz

  Kochani trupki pasozytow swietnie rozpuszczaja enzymy
  Nastepnie watroba przeksztalca je w energie

  Czyli 2 korzysci jednoczesnie

  Enzymy to
  Assimilator
  Papay
  DigestAble

  Zycze zdrowia


 3. // Odpowiedz

  A jeśli się zaczęło od nalewki z orzecha…? Na biorezonansie wyszła przywra kocia na wątrobie i zalecono nalewkę z czarnego orzecha przez ok 6-8 miesięcy. Nalewka jest już pita ok 3 tygodnie.. czy można przerwać i zrobić oczyszczanie wątroby.. i potem wrócić do nalewki..?


  1. // Odpowiedz

   Na biorezonansie wychodzą też cuda niestworzone 😉
   Tak, można tak zrobić jak Pani pisze.


 4. // Odpowiedz

  Witam meczy mógłby mi pan pomoc
  Jak mam oczyścić wątrobę u 7 latka?
  Dziecko do tej pory zdrowe miało problem z uchem i niestety skończyło się kilku godzinna operacją pod narkozą
  Po tym zaczęły się problemy
  Niby wszystko było ok ale przy rutynowych badaniach kalu miedzyinnymi wyszły mu lambrie
  Niby nie było większych objawów poza tłuszczową kupką koloru gliny
  Teraz widzę we wcześniejszych wpisach ze to problem wątroby
  Doktorka chciała nam dać zentel ale nie podałam
  I poszłam za radą pani w sklepie zielarskim podałam olej z pestek dyni
  Olejek oregano w kapsułkach i wyciąg z zielonego orzecha przez okres dwóch tygodni
  Od tygodnia dopiero daje probiotyk i krzemionkę bo to doradziła mi już mądrzejsza pani ( tamta słowa nie wspomniała )

  Teraz nie podaje nic poza krzemionką
  Ale ja się zwyczajnie boje
  Boje się nie robić nic z tymi robalami
  Byłam tez dwa razy na biorezonansie bo myślałam ze tym krzywdy dziecku nie zrobię
  A tu masz! Jak czytam co Pan pisze to mam prawie zawał

  Wszystko co robię to na szkodę dziecka

  Błagam o jakąś radę
  Syn ma 7 lat i 28 kg waga ciała

  Proszę k pomoc


  1. // Odpowiedz

   Do psychologa dziecięcego… nie żartuję. Dzieci chorują głównie przez złe emocje. Te wszystkie olejki z oregano i nalewki w niczym nie pomogą. Lepiej dziecku zrobić radość i zabrać do ZOO albo kupić zabawkę. Przede wszystkim chronić przed toksycznymi ludźmi i sytuacjami, które wpędzają dziecko w choroby i robaki.


   1. // Odpowiedz

    Ale do psychologa dziecięcego z czym?
    Prędzej sama bym poszła bo już wariuje przez te robale

    Piliśmy wszyscy piołun i wrotycz kora dębu kora kruszyny taki zestaw

    Kilka razy powtarzałam ale kupki się nie zmieniają a wręcz częściej zdarza mu się mieć biegunkę

    Jak się zabrać za leczenie takiego małego dziecka ?
    Lekarze których spotykam to idioci

    Czy taka nalewka z zielonego orzecha ze sklepu może mu zaszkodzić?
    Tam są jakieś śladowe ilości alkoholu ale babeczka w zielarskim twierdzi że to jest mało

    Proszę o radę ( psychiatrę raczej odwiedzę ja )
    Pozdrawiam Alicja


    1. // Odpowiedz

     Małe dzieci do 7 roku życia są w polu emocjonalnym rodziców (głównie matki). Jeśli w Twoim życiu coś dzieje się nie tak i emocje wymagają poprawy to zaczynaj od siebie, a dziecko może przestać chorować. Polecam się przyjrzeć ogólnej atmosferze w jakiej żyje dziecko. To dotyczy też innych miejsc gdzie przebywa dziecko.


 5. // Odpowiedz

  A co sadzisz o ziemi okrzemkowej i bentonicie.Warte stosowania?


  1. // Odpowiedz

   Stosowałem i to kilka długich miesięcy. Zaczął mnie boleć żołądek i nie zauważyłem niczego korzystnego. Dwa, że to paskudztwo obniża pH żołądka i zamiast go dokwaszać ciągnie go w stronę zasadowości – a to już nie jest dobre.
   Ogólnie komentując – taka suplementacja nie jest naturalna i organiczna, więc teraz mnie nie dziwi dlaczego tak działa. Na robaki – jeśli już ktoś bardzo chce – lepiej wrotycz i piołun, kwas z ogórków i inne niesmaczności.


 6. // Odpowiedz

  Witam 🤣 po przeczytaniu postów jestem przekonana żeby oczyścić wątrobę ale co w przypadku jeśli przywry są we krwi a Pani która robiła biorezonans powiedziała że jest to bardzo niebezpieczne dla mózgu . Mąż u którego to stwierdzono ma problemy z pamięcią orientacja w terenie koncentracją i rozumieniem tego co się do niego mówi. Ja też to podobno mam i też od jakiś 3 lat coraz gorzej się czuję . Zresztą wyszły jeszcze inne robale. Jak usunąć przywry z krwi i mózgu ?


  1. // Odpowiedz

   Proszę więcej nie chodzić do tego gabinetu….


  2. // Odpowiedz

   Witam wszystkich czytających.
   Chciałam podzielić się swoim doświadczeniem/samouzdrawianiem. Od ok. dwóch lat zaczęłam mocno tyć, źle czuć tj. problemy ze snem, obolałe ciało, ogólne osłabienie, bóle kolan, problem z chodzeniem. Zastosowałam 21 dniowa głodówkę.
   poczułam się zdrowo, ale za jakis czas powrócił ból kolan i waga. Walczyłam z candidą, ale nieskutecznie.Trzy miesiące temu poczułam ból w wątrobie, nawet palcami wyczuwałam jakiś guz, jajko? Piłam trochę ziół, pomogło, potem znowu bół, bo zaprzestałam picia ziół, tak myslę. Byłam u lekarzy kilkakrotnie, ale badania były tylko podtsawowe, ostatnio wyszło,że mam podwyzszony cukier 119. Zaczęłam więcej czytać i oczyszczac wątrobę. Wczesniej oczyszczałam sporadycznie 1-2 w roku. Ostatnio zrobiłam oczyszczanie wątroby metodą H. Clarc i zobaczyłam, że wyszło dużo jasnych szarawych kamieni, kształtem przypominających pestki dyni. Zdziwiło to mnie. Tydzień temu znowu zrobiłam oczyszczanie metoda H. Clark i takich ,,pestek,, wyszło sporo. Pomyslałam, że głębsze pokłady wątroby oczyszczam.
   Oprócz tego zrobiłam sok z jaskółczego ziela na leczenie wątroby. Wyciska się sok i stawia do słoika w ciemne miejsce na min. 2 tyg. Dopowiem dla zainteresowanych, ze ważność soku jest 5 lat. Mój stoi juz miesiąc i kilka dni temu wieczorem przyjmuję 1 stołową łyzkę przed snem. Ma intensywny smak i zapach, ale jest b. skuteczny.
   Każdego ranka, po opróżnieniu sie widzę szarawe ,,pestki” i dopiero dziś tknęło mnie poczytać o przywrach, dosłownie chodziło mi po głowie poczytaj o przywrach.
   Zobaczyłam fotografie, wszystko się zgadza, to one. Ile ich wyszło, kto to wie?! Ale 30 na bank, mysle, że duzo wiecej.
   Moi drodzy, jaskólczego ziela nie bójmy się, oczywiście w rozsądnych dawkach, używać jak lekarstwo. Zreszta nie sądzę żeby ktoś pił je jak kompot, bo się nie da.
   Smak gorzki czuję jeszcze rano. rozumiem, żę to śilna trucizna dla przywr, skoro są wydalane, a wiemy, że to nie prosta sprawa ich się pozbyć.
   Druga moja podpowiedź w celu pozbycia się wszystkich pasożytów, to jesc surowe kurki-grzybki z lasu. Nalezy 1-2 łyżki dziennie dobrze pogryść i zapic ciepłą wodą, najlepiej zrobić dzień postu i całą rodzinką oczyścić organizm.W tych grzybkach jest składnik/sok, który najlepiej na świecie zabija wszystkie pasożyty, w tym tasiemce i ich jajeczka, rozpuszcza.
   A z podwyzszonym cukrem, zamierzam zrobić kurację agrestem, jakim kolwiek; suszonym, marynowanym, kiszonym, ponoć działa i po miesiącu można wyleczyc się z cukrzycy. Przetestuję.
   Wszystkim samoleczącym się życzę znaleść swoją skuteczną terapię.
   Zyczę zdrówka i pozdrawiam Autora.


 7. // Odpowiedz

  Witam!!
  Przede wszystkim dzieki za wszystkie posty, bylam w stanie za ich pomoca zrobic oczyszczanie watroby.
  Moje pierwsze w zyciu.
  Niesamowite, ze po swoich doswiadczeniach postanowiles sie nimi dzielic z innymi i pomagac innym. Super !

  Ja osobiscie ostatnia serie soli gorzkiem zwymiotowalam spektakularnie 🙂 czytalam, ze to sie zdarza, no trudno. Moze za duza dawke soli wzielam przy mojej wadze 46 kg. troche kamienie wyszlo…mysle, ze mala garstka sie uzbierala. Zielona plastelinka.

  Pytanie moje dotyczy przywr.
  Zdiagnozowano je u mnie jakies pol roku temu. Przepisano mi wlasnie kuracje zapperem i niestety taka przeprowadzilam.
  Teraz sie zastanawiam, po tym co przeczytalam…czy jesli faktycznie pasozyty zostale ukatrupione to czy jestem jeszcze jakims cudem w stanie sie ich kiedykolwiek pozbyc z mojego organizmu? Przerazajace…jesli nie ;/
  Od tamtego czasu bralam tez Para Farm i inne ziola na pasozyty.

  Za miesiac, dwa przeprowadze nastepne oczyszczanie watroby…

  Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc!!!

  Pozdrawiam!


  1. // Odpowiedz

   Ja też się zappowałem i brałem różne parafarmy na robaki, ale to pomaga jak umarłemu kadzidło. Przeprowadź kilka oczyszczań i zobaczysz, że się poprawi. Jeśli twój stan emocjonalny (nastawienie do pewnych spraw) się nie zmieni to robaki znów się ‚zasieją”. Niestety tak to działa. U szczęśliwych (prawdziwie) ludzi nie znajdziemy robaków. Takie moje obserwacje 🙂


 8. // Odpowiedz

  Witaj podejrzewali 5tyg temu u mnie gliste przyrwe i lamblie ból z prawej strony pod zebrami masakra skóra czoło twarzy szyji dekoltu drobne i większe czerwone ropne guzowate krostki.w krwi jakieś pałeczki gamma jak dobrze zrozumiałam niedotlenienie raz mało hemoglobiny i żelaza po kilka powtórzeń raz z dużą nadwyżka raz nie.Po 14wizytach u lekarzy dostałam skierowanie do psychiatry aż się poplakalam i stwierdzenie że to inf bakteryjna antybiotyk zinnat.Żadnych testów na pasożyty bo sobie wymyslam oprócz krwi.Ten co podejrzewał pasożyty był w zastępstwie niestety.Dobrze że tutaj trafiłam chcę oczyścić wątrobę czy przy usunietym woreczku żółciowym można bez przeszkód.dziękuję za odpowiedź.


 9. // Odpowiedz

  Witam. U mnie zdiagnozowano przerzuty do wątroby USG. Miałam silny ból w prawym nadbrzuszu pod żebrami. W USG woreczek bez złogów kamiennych, przewody żółciowe drożne, wątroba niepowiększona, śledziona ok, trzustka ok. nerki zdrowe. Ruszyła cała maszyna diagnostyczna w szpitalu. Otrzymałam zielona kartę na badania obecności nowotworu głównego. Ginekologicznie ok, RTG płuc czysto,brak krwi utajonej w kale, morfologia super, OB podwyższone 48. Zostało TK. Gastroskopia, Kolonoskopia. Boję się. Mam pytanie czy w wątrobie też mogą być jakies złogi dające obraz jakby to były przerzuty?


  1. // Odpowiedz

   Wg mnie – a wierzę, że odkrycia dr. Hamera są trafne – nie istnieje coś takiego jak przerzuty. Nigdy nikt nie znalazł we krwi, ani nie udowodnił wędrowania komórek rakowych.
   Bóle mogą się pojawić przy obrzęku dróg żółciowych w fazie naprawczej. Polecam film.
   https://www.youtube.com/watch?v=gmYXhS7XaeA&t=214s


 10. // Odpowiedz

  Dzień dobry. Miałam badanie „żywej kropli krwi” które wykazało obecność larw jakiegoś pasożyta (podobno przywry) w mojej krwi. Naturoterapeuta twierdził, że mam przywrę w woreczku żółciowym, nie wiem nawet na jakiej podstawie, bo mojego woreczka żółciowego nie widział. Zostały mi przypisane zioła, ale z powyższego artukułu wynika, że zanim rozpocznie się jakąkolwiek terapie mającą na celu pozbycie się pasożytów z organizmu powinno się najpierw oczyścić ujście woreczka żółciowego z kamieni. Skąd mam wiedzieć czy w moim organiźmie znajdują się takie kamienie? Czy jest jakieś badanie które może potwierdzić obecność przywry w woreczku żółciowym?


  1. // Odpowiedz

   Każdy ma we krwi masę „zalążków” i przetrwalników wielu mikrobów i robaków. Uaktywniane są tylko za pozwoleniem mózgu i dzieje się to niezależnie od naszej woli. Straszenie ludzi obecnością robaka prowadzi do oczyszczenia portfela nastraszonych. Od ładnych paru lat robi się bezsensowne nagonki i maszynki do pieniędzy, pokazuje robaki i macha się wynikami ludziom przed nosem. Ni e wierzcie w te manipulacje. Ja straciłem masę pieniędzy swego czasu, zanim się przebudziłem z tej manipulacji.
   Wątrobę i pęcherzyk najlepiej oczyścić rutynowo i wtedy nie trzeba gdybać. Powodzenia. 🙂


   1. // Odpowiedz

    Rutynowo to mozna oczyscic na 3 dni taki pecherzyk kiedy masz w nim robale mozesz to robic do konca zycia juz to przerobilem. Zastanawia mnie czemu wywaliles moj komentarz na temat przywr,boreliozy i oczyszczenia watroby z pasozytow .Moze opis mojego przypadku komus by sie jednak przydal ,moze ktos ma zespol jelita drazliwego lub borelioze i szuka jakiejs sensownej porady ?Ja dzieki tym zabiegom i ziolom zyje nadal.Pozdrawiam i oczekuje na jakas wyrozumialosc a nie tylko samozachwyt ze strony admina .


    1. // Odpowiedz

     Komentarz nie został usunięty. Nie zdążyłem go jeszcze zatwierdzić. W czasie sesji mam dużo pracy. Samozachwyt – to twoja opinia, z którą się nie zgadzam. 🙂


 11. // Odpowiedz

  Witam. Jestem po biorezonansie. Przywra krwi (Schistosomy). Pasożyt ten obciąża śledzione,narządy miednicy,mózg,gałki oczne,żyły,tętnice mózgu, płytki krwi,krtań tchawice,przecherzyk żołciowy, chromosomy i PROSTATA w wyniku czego mam zapalenie (mam 27 lat)
  Do tego jeszcze bakterie borelli – węzły chłonne, Wirus EB aktywny,Adenowirus,glista psia i kocia. Tragedia. U prywatnego lekarza leczyli zapalenie prostaty lekami na choroby weneryczne.Po 2 tygodniach od wystapienia objawów zapalenia i całkowitego spadku libido zrobiłem biorezonans i wyszło to co wyszło.Stosuje Witamine C vistano,Parasic,lavyl Allin i lavyl 32 i lek Zentel (w drodze graviola). Staram sie przestrzegac diety i zalecen jakie dostałem. Miał ktos z was problem z przywrą ? Czytałem ze to ciężki problem jest…Suplementy nie są tanie, nie wiem co robic – jestem załamany.Wszystko zaczęło sie 5 tygodni temu. Jeżeli ktos mógłby mi cos doradzic byłbym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.


  1. // Odpowiedz

   Obejrzyj na YT „5 praw natury”, a przestaniesz wierzyć lekarzom, że twoje dolegliwości spowodowały mikroby. Ich obecność nie = ich sprawka.


  2. // Odpowiedz

   Ten dyskomfort bol i inne zle objawy moga powodowac toksyny z odchodow pasozytow to nie mit. Oczyszczanie watroby pozwala sie tego opzbyc z organizmu.Ale jakze skuteczne sa takze ziola w tym procesie .


  3. // Odpowiedz

   Mam ten sam problem, pomogła mi wiedza zielarzy na Youtube, np szaman21w., Barbara Kazana, projekt natura. Teraz oczyszczam się sama i nie wydaję pieniędzy a efekty są.


 12. // Odpowiedz

  Zgadzam sie. Przeczytalem i zrozumialem książkę „Potęga podświadomości” więc moja wiedza w tej sprawie jest wystarczająca. Nie odczuwam problemów z żołądkiem, niech pan jaszcze raz przeczyta co napisałem. Mam do pana jeszcze kilka pytani. Czy uważa pan że wszystkie pasożyty są potrzebne w organiźmie ludzkim? Bo takie mam wrażenie czytając pana forum? I czy one wedlug pana biorą się z podświadomości ludzkiej? Hehe. I czy moi domownicy, w tym 4 letnie dziecko posiada lambllie bo przechodzilo stresy (podswiadomie) lub organizm je wytworzył bo stwierdził że one mu są potrzebne?
  Niech mnie pan zrozumie, kiedyś myślałem identycznie jak pan i jestem w stu procentach przekonany że tak jak pan do dzisiaj bym myślał gdyby nie dopadła mnie samego ta „choroba” i jestem przekonany ze pana wierzenia legły by w gruzach po 1,5 letnim bólu nawet z silną psychiką, podświadomością i pełnym wykorzystaniem 10% świadomości.
  „Nie zrozumiesz ludzi chorych, dopóki sam nie zachorujesz”.


  1. // Odpowiedz

   Robaki nie są nam potrzebne w organizmie na co dzień i u wszystkich, i jeśli nie namnożą się do stanu zagrażającemu funkcjonowaniu i życiu człowieka to nie ma sensu z nimi walczyć. Zawsze wrócą jeśli nie wykonały swojej funkcji. Czy wszystkie robaki są potrzebne? Nie sądzę.
   Pasożyty nie biorą się z podświadomości, one porostu są wszędzie w postaci jajek i larw, podobnie jak większość mikrobów i grzybów – powietrze, kurz, woda, owoce, jedzenie, klamki, telefony, pieniądze, wózki marketów itd itd.
   Ich namnożenie się w organizmie ma biologiczne potrzeby i na pewno nie jest to ich chęć zniszczenia nas. Większość z nas nie rozwija w sobie robaków, bo ich organizmy tego nie potrzebują. Stres prowadzi do przekierowania odpowiedniej ilości krwi zamiast do ukł. pokarmowego to do mięśni rąk i nóg (Warto poczytać o ukł. współczulnym i przywspółczulnym) to sprawia, że narządy nie są dokrwione i dożywione. Tkanki się nie regenerują, a wchłanianie wartości jest nieprawidłowe. Dlatego dochodzi do zmiany proporcji różnych szczepów bakterii i zatrudnienia pasożytów. Bez dyspozycji mózgu nie będzie niczego, dlatego ciało samo sobą się nie rządzi. Jeśli dziecko z lamblią jest zdrowe to po co z nią walczyć. A jeśli źle się czuje to pytanie czy trop jest właściwy.
   Moje wierzenia nie legły w gruzach tylko się utwierdziły po tym jak moje zdrowie i równowaga organizmu zaczęły wracać głównie po przerobieniu nie tylko różnych nurtów med. naturalnej, ale głównie zgłębieniu jak działa mózg, pogodzeniu siebie samego wewnętrznie i trwaniu w tym procesie. Nie wierzę w Newtonowską teorię działania organizmu, o fałszywych bujdach Pasteura nie wspomnę. Ciałem steruje mózg, a reakcjami mózgu emocje, a emocje się tworzą przez subiektywny odbiór siebie i wydarzeń życiowych. Dlatego tak wielu ludzi nie choruje tak samo i nie da się ich leczyć tak samo.
   Silna psychika nie równa się zdrowej psychice.

   https://www.youtube.com/watch?v=UwzFGVieu2M&t=2070s
   https://www.youtube.com/watch?v=d-nS_vEOliA&t=694s

   Nie chcę się wymądrzać, bo sam jestem w procesie samouzdrawiania. Ważne żeby nie myśleć, że nasze dzisiejsze patrzenie na sprawy jest jedynym słusznym. Jestem typem poszukiwacza i nie zatrzymuję się w miejscu. Na dzień dzisiejszy mam takie zapatrywania jak napisałem wyżej, ale nie twierdzę, że tak będzie zawsze. Jednak filmy z linków uczą dużo o porządku biologicznym.
   Jeśli nie masz problemów żołądkowych to nie zawracaj sobie głowy z Helicobacter. Bóle/nerwobóle mogą być zwykłym objawem jaki często towarzyszy osobom wrażliwym. Może techniki głębokiego oddychania przeponowego pomogą. To pomaga przy płytkim oddechu.


 13. // Odpowiedz

  Witam. Zna pan jakiś sposób na pozbycie się helicobacter pylori? Jestem po kuracji antybiotykami, króra pomogła na chwile. Ponad rok czasu stosuję PROBIOTIC 10 (20 Billion Active Cultures). Ostatnia gastroskopia wynik +.
  Choć nie jestem do końca przekonany czy moje objawy to powod h. pylori, to chcialbym sie jej pozbyć.
  Kilkukrotne badania kału na pasożyty wykazują u mnie brak pasożytów. Chociaż u żony i córki po pierwszej probce wyszły lamblie.
  Moje objawy to:
  Czeste biegunki, bóle w podżebrzach (lewe, prawe), pieczenie jelit, przelewanie w jelitach, dziwne bóle głowy (czubek glowy) i ucisk serca. W początkowej fazie ból w okolicy nerek, pozniej silny ból w okolicy woreczka żółciowego. Który pozbylem sie biorezonansem (tonący brzytwy się chwyta)
  Wynik biorezonansu: wyszlo ze mam chyba wszystkie mozliwe pasożyty, leczenie biorezonansem 3 miesiące, poczym czułem się jeszcze gorzej. Czułem że chodziło o wyciaganie kasy, choc przyznaję ze pierwsze wizyty pomogły z woreczkiem zolciowym, a raczaj bólem w jego okolicach.
  To trwa juz 1,5 roku. Chciałbym choc przez tydzień poczuć się normalnie. Pozdrawiam i proszę o pomoc.


  1. // Odpowiedz

   Helicobacter nie jest przyczyną problemów żołądkowych. Ta bakteria pomaga usuwać martwą tkankę w sytuacji kiedy człowiek się czymś stresuje i nie pozwala sobie przetrawić pewnych spraw, emocji. Należy rozwiązać lub usunąć przyczynę stresu , a żołądek „wyleczy” się sam. Tak działa organizm. Helicobacter jest normalna bakterią jak każda inna jakie zasiedlają nasz organizm. One są aktywowane w konkretnym celu.
   Podobnie jest z bólami ukł. pokarmowego. W życiu takiej osoby dzieje się źle od dłuższego czasu i czuje się ona bezsilna w obliczu tego, lub nie chce się zająć przyczynami negatywnych emocji. Najlepiej przestać tkwić w relacjach, pracy, zobowiązaniach, związkach – wszystkim co psuje wam krew i spokój. zadbać o siebie zamiast dogadzać innym i zgadzać się na życie dla innych, kosztem własnego szczęścia.
   Możliwe też, że trzeba rozwiązać problemy sprzed lat, które „śmierdzą” jak ryba pod dywanem. Ciała nie da się oszukać, zawsze daje wypłatę w postaci wysypania funkcji organów. Przyczyny tkwią w głowie, bo tam wszystko się zaczyna. Ciało tylko manifestuje i daje znaki, ostrzezenia. Ostrzeżenia ignorowane prowadzą do poważnych incydentów i zmian w ciele.
   Pozdrawiam.


   1. // Odpowiedz

    Witam ponownie. Tak sie składa ze jestem
    bardzo szczesliwym człowiekiem, bez zbednych zmartwień, ogromną ilością dobrze spozytkowanego czasu dla siebie (pozwala mi na to praca którą wykonuje). Mam dwojke wspanialych dzieciaków, ktore nie stwarzają żadnych problemów wychowawczych oraz wspaniałą piękną żonę która jest zawsze przy mnie. Jedyne co mnie w moim zyciu niepokoi to to ze od poltora roku mam bóle ktore opisalem i to ze lekarze półtora roku temu gdy wszystkie moje badania okazały sie byc w porządku, z braku niewiedzy stwierdzili nerwoból. Podobnie jak pan. Dziekuje bardzo za odpowiedź i poswiecony czas. Szukam dalej co jest tego przyczyną bo nie należe do osób ktore się poddają. Pozdrawiam.
    P.S. Przeszedlem juz wielu specjalistow konwencjonalnych i niekonwencjonalnych i mogę stwierdzić że jedni i drudzy nienagannie potrafią leczyć „zdrowych” ludzi lecz gdy jest juz coś z czym nie dają sobie rady i nie mają o tym pojęcia zawsze zganiaja na stres, a nawet potrafią Wam wmówić że podswiadomie sie stresujecie tylko o tym nie wiecie sami . Czarodzieje dzisiejszych czasów. Pozdrawiam 🙂


    1. // Odpowiedz

     Podświadomość rządzi naszym codziennym życiem i to jest 90% pracy mózgu. Świadomość to jedynie 10% i tylko kiedy się wysilamy żeby z niej skorzystać. Warto poczytać o tym.
     Druga sprawa to kwestia tego jak jest, a jak coś odbieramy. Nie chcę Ci wmówić, ze jesteś nieszczęśliwy, ale znam sporo osób uznających się za szczęśliwa, a tak naprawdę jest inaczej. Twój żołądek nie psuje się bez przyczyn. Spróbuj w międzyczasie przeanalizować swoje pragnienia, powinności, obawy itd. Myślę, że znajdziesz przyczynę dysfunkcji żołądka. Mój opis dotyczył większości osób z dysfunkcją ukł. pokarmowego, które potwierdziły, że przyczyny się zgadzają. Problem żołądka może też być związane z wydarzeniem jakiego nie przetrawiliśmy, chociaż w naszym życiu jest już dobrze.
     Zganianie na stres nie jest zganianiem – ja się pod tym podpisuję. Są osoby odżywiające się fatalnie, a mające super zdrowie więc warto wyciągać wnioski i analizować. Inna rzecz to taka, że często takie objawy pojawiają się po rozwiązaniu jakiegoś problemu. A wtedy trzeba cierpliwie pozwolić ciału przepracować te sprawy.


  2. // Odpowiedz

   Witam,
   Ja wyleczyłam się z H.pylori po nieskutecznej kuracji antybiotykami. Nie wiem co mi pomogło ale stosowałam:
   1. Yakut- duże ilości przez 4 miesiące
   2. 1 tydzień – sok ze świeżej kapusty
   3. Kawa rozpuszczalna Douwe Egberts- pomagała w bólach
   4. No-spa ( pod koniec kuracji małe ilości)- pomagała w bólach
   5. Słońce
   6. Akupunktura – 3 zabiegi.
   Bakterie Shirota w Yakulcie mogą wyeliminować H. Pylori, więc piłam ogromne ilości każdego dnia.


   1. // Odpowiedz

    HP bierze udział w odbudowaniu owrzodzonej ścianki żołądka. Usuwanie HP nie ma niczego wspólnego z leczeniem, bo proces naprawczy w postaci niepożądanych symptomów zostaje zastopowany. Obecność HP nie dowodzi jego związku z przyczynami owrzodzenia i czegokolwiek negatywnego…


 14. // Odpowiedz

  Dużo mądrości znalazłem w Waszych postach.
  Zapominacie jednak o jednej rzeczy.
  Nasze przewody pokarmowe potrzebują dużo nośnika tlenu żeby stworzyć warunki do rozwoju odpowiednich typów bakterii. Wystarczy dostarczyć do nich chlorofil w odpowiednio dużych ilościach a Wasze dolegliwości znikną jak za sprawą czarodziejskiej różczki.
  Sprawdziło to już setki ludzi.


  1. // Odpowiedz

   Januszu, bakterie jelitowe należą do grupy beztlenowców. Gdyby to co piszesz było prawdą, Eskimosi nie dożywaliby wieku dziecięcego. 🙂


 15. // Odpowiedz

  Dziękuję, jest w tym dużo prawdy – w tych emocjach, coś kiedyś wybaczyłam, ale nie potrafię zapomnieć… Pierwsze oczyszczanie wątroby już za mną w miniony weekend. Wyszło mnóstwo piasku i małe kamienie,dziś czuję się rewelacyjnie . Kolejne za miesiąc, do skutku póki się nie oczyszczę. Jeśli po wszystkim śmierdzący oddech minie wysyłam butelkę – pozbyć się tego świństwa to jedno z moich marzeń. Może to rzeczywiście wątroba i/lub jelito ?? Jeszcze raz dziękuję Humel 🙂


 16. // Odpowiedz

  objaw to śmierdzący oddech, badałam już wszystko, jelita, żołądek, wątrobę, zęby idealne, migdałki wycięte w dzieciństwie, nie choruję, jedynie ten oddech. Wywnioskowałam , że to pasożyty układu oddechowego Czy mam rację ?


  1. // Odpowiedz

   Wg mnie jelito grube, które jest przypisane jako narząd pusty do płuc. Może trzymasz jakieś „śmieci” emocjonalne, albo traumy i zamiast to wypróżnić, nie możesz się tego pozbyć. Płuca też biorą udział w detoksykacji. Jak nie wydalasz z „kupą” to wyjdzie w postaci gazowej w oddechu. To moje przypuszczenie, ale nie jestem w stanie jasno trafić w przyczynę. Robaków bym nie wini, raczej uznał za rezultat. Zresztą… lepiej, żeby one jadły to co pachnie brzydko, niż żeby krążyło po organizmie – taka ich rola w przyrodzie i to służy nawet ludziom – ja tak to widzę.
   Znam takie osoby i powiem szczerze, że współczuję problemu. Inna moja koleżanka wynalazła gdzieś, że to mogą też być problemy z wątrobą. Zapraszam do mojego artykułu o oczyszczaniu wątroby. Próbuj i zastanów się czego nie możesz odprawić z myśli, emocji, z czym się borykasz, co jest nieuporządkowane, komu nie przebaczyłaś, do kogo żywisz urazę. Negatywne emocje niszczą najzdrowszych ludzi.


 17. // Odpowiedz

  Humel, czy znasz jakieś rady na pozbycie się pasożytów z dróg oddechowych ? Szukałam w necie i nic nie znalazłam ??? Wszystko tylko o pasożytach układu pokarmowego .


  1. // Odpowiedz

   jakich dokładnie pasożytów i z jakich części dróg oddechowych? Skąd wiadomo, że je masz?


  2. // Odpowiedz

   witam mam podobny problem astma . Mam stwierdzone
   1. Opisthorhis felineus – przywra
   2. Ascaris – glisty
   mam dość brania sterydów i różnych Sybikortów itp. itd. czy trzeba te glist ogupić i wydalić bo rozumiem zabijać ich nie można tylko ogłupić a wtedy wywołać biegunkę. (Zabicie może być nie bezpieczne dla zdrowia) Mam teraz do Pana pytanie czy jest możliwe wyleczenie astmy i czy wydalenie tych pasożytów załatwi sprawę i tak jak Pan sugeruje najpierw powinno się oczyścić jednak wątrobę? Dodam jeszcze że co jakiś czas boli mnie po prawej stronie pod żebrami, czasami także mam wrażenie że i w nerkach też coś mi zalega – łagodny ból przy wstawaniu i po wysiłku.


   1. // Odpowiedz

    Wg Hamera astma to strach o rewir czyli konflikt terytorialny – cokolwiek dla Ciebie jest tym rewirem. Zasięg wpływów, dom, garaż, podwórze, żona… cokolwiek – a przy tym niemoc zareagowania, zadziałania.
    Ból pod żebrem może oznaczać kamienie w pęcherzyku, które są efektem tłumienia złości.
    Może nie odpowiem tak jak chciałeś, ale ja teraz postrzegam choroby jako efekt tego jak reagujemy na wydarzenia i problemy. W mniejszym stopniu skupiam się na efektach, takich jak robaki. Nie polecam walczyć z robakami bo będą wracały z większą siłą. Osoby pogodzone wewnętrznie i porządkujące swoje sprawy z bliźnimi nie mają tak często parazytów. Proszę to potraktować jako kierunkowskaz do działania w obrębie kontaktów międzyludzkich.


    1. // Odpowiedz

     Dzięki ci za pomoc … A wiec ja w kontaktach międzyludzkich nie mam żadnych absolutnie żadnych problemów . A teraz za twoją radą idę do księgarni po zestaw lektur filozoficznych w tym wspominanego filozofa – doktora Hamera .
     Jeśli chodzi o astmę to zamierzam także działać zgodnie ze wskazówkami w weekend idę do sklepu budowlanego kupuje paletę pustaków, zaprawę, drut kolczasty i zamierzam się zabarykadować w domu w obawie o swój rewir. Poczekam kilka tygodni i astma na pewno – minie – wierzę że mi się uda. A faktycznie mogłem się kiedyś przestraszyć stąd pewnie ona się pojawiła.
     Dziękuje ci za wskazówki i jak widzisz idę podaną drogą.
     Jeszcze raz dziękuję !!!
     Pozdrawiam i życzę pomyślności oraz zdrowia


 18. // Odpowiedz

  Dobrze,bardzo dobrze iż trafiłem na to forum. Robiłem vega test wiem ze to naiwne ale wyszła mi przywra kocia i kilka innych. Mam 21 lat i straszne otępienie organizmu,bóle głowy,słabość,mroczne myśli. W wieku 12 lat miałem ostrą alergie na roztocza,pyłki,sierść wyleczoną odczulaniem przez 4 lata. Jestem chudy i słaby 162cm/51kg. Mięsa już nie jem 5 miesięcy. Od jutra zaczynam pić sok jabłkowy a na sobote planuje oczyszczanie wątroby.Mam nadzieje że mi się uda bo już mi chęć do życia przechodzi. Pozdrawiam.


 19. // Odpowiedz

  odrobaczyłam się …rok temu ja i mama brałyśmy przez ok tydzień czy dwa (taka dawka na tasiemca) ok 500mg vermoxu 2 x dziennie …mnie zeszły wszelkie uczulenia z rąk które miałam prawie od zawsze i jeszcze coś polipowatego z jelita a mama nie ma uczuleń i nie kuleje (a już kupiła sobie rzeźbioną laseczkę no i jej nie używa)…Teraz wzięłam przez 18 dni zentel 2x dziennie…na ewentualne przywry krwi i inne (powinno się 21 dni ale nie miałam) ruszyło krążenie, jest lepiej i o dziwo nie odchrząkuję i nie pluję …Od małego człowiek taplał się w bajorkach, przy okazji z kaczkami i innymi ptakami…nikt tego nie bada co tam pływa, badają chyba tylko escherichia coli …potem cellulit, wybroczyny na skórze, choroby płuc od tego paskudztwa …choćby z samej tej brudnej wody nie mówiąc o innych (niemyte warzywa w barach i restauracjach, niemyte ręce przez przygotowujących te posiłki, niehigieniczne zachowania ludzi np przy grzebaniu gołymi rękoma w pieczywie w sklepach, wyjazdy, wizyty na basenie)…Moja mama i ja jesteśmy wege ale mojej mamie nie wykryto pasożytów w laboratorium tylko niestrawione mięso…ręce opadają…nic nie poradzimy jak oszczędzają na odczynnikach a nikt ich tam nie kontroluje…Kiedyś w latach 80 tych wychodziły pasożyty a teraz już nie… Muszę jeszcze odczyścić moją wątrobę tym sposobem z solą epson. Wcześniej myślałam, że laparoskopia może jest wyjściem na oczyszczenie tego narządu ale poczytałam i stwierdziłam, że lekarze usuwają pęcherzyk ..ale go nie czyszczą..(albo za mało wyczytałam) Pozdrawiam


 20. // Odpowiedz

  Witam, niedawno trafilam na panskiego bloga. Potrzebuje pomocy, sama nie bardzo wiem od czego zaczac. OSiem miesięcy temu urodziłam syna przez cc (konieczność) brzuch 125 cm w obwodzie i fura rozstepow. Po cc nie bylam w stanie sama gotować i dbac o siebie. Wciskali we mnie mieso i serki. To tak pobieżnie. Wczesniej mialam problemy z waga i stresem. Ciaglebolimnie watroba, mam zaparciA, problem z oddechem, brzuch po cc boli mnie juz 8 miesiac… chcialabym cos z tym zrobic, ale po pietwdze karmię piersią, a po drugie kuchnia zajmuje sie tesciowa, ja mam sie zajmowac dzieckiem. Maly potrzebuje duzo uwagi, w dzien juz nie chce piersi, w ogole mleka. Tylko noca. Jest trocje rozpieszczony( niena wszystko mam wpływ) wciagu dnia ciężko jest przygotowac cos dla niego, mie mowie juzo sobie. Wiec jem byle co i byle jak. Lapie na szybko co jest w domu. A jest glownie zupa z miesem, drugie z miesem na kanapki wedlina i pasztet, „bo chlopy musza miec siłę…” a same owoce i warzywa mnie nie syca. Wytrwalam tydzień bez slodyczy, teraz probuje bez mięsa, ale będzie ciężko… napady glodu niszcza wszystko. Ps. Co moge zrobic z moja skora na brzuchu zebylepiej wygladala?


  1. // Odpowiedz

   Warto zmienić podejście do sytuacji i uregulować granice w domu (teściowa). To raczej nie dieta stanowi problem – tak wnioskuję z postu.


 21. // Odpowiedz

  Znam wiele osób wyleczonych z różnych dolegliwości dzięki usuwaniu pasożytów prądem dzięki biorezonansowi. Oczywiście usuwanie pasożytów = toksyny czyli na bieżąco trzeba się oczyszczać. Posiadanie w sobie pasożytów nie ma nic wspólnego z brudem 🙂 wystarczy pocałować psa czy zjesc jagode i ma się pasożyty odzwierzece. Wiec nie masz tutaj racji.


  1. // Odpowiedz

   Jeśli kontakt z jajami pasożytów gwarantuje ich posiadanie to jak wytłumaczysz ludzi, którzy maja zwierzęta w domu, całują je i nie maja robaków? To czy się rozwiną nie zależy od kontaktu. I tu zaczynają się schody dla osób nie znających zasad natury. 🙂


   1. // Odpowiedz

    którzy maja zwierzęta w domu, całują je i nie maja robaków?”

    Nie ma takiej możliwości.
    Silna odporność, kwas żółądkowy w normie trzymają w ryzach organizm.
    Jaja tasiemców od kotów latają z kurzem w powietrzu, zostało zbadane.


    1. // Odpowiedz

     Oprócz jaj pasożytów latają też setki rodzajów bakterii. Idąc za logiką myślenia, że nie ma takiej możliwość nie zarazić się robakami, musielibyśmy z automatu być infekowani także setkami gatunków bakterii z powietrza i kurzu. Nie lubię wybiórczej propagandy. Poza tym ludzie żyjący wieki temu wręcz mieszkali ze zwierzętami i dożywali niejednokrotnie bardzo długich lat. W niektórych częściach świata nadal tak jest. Robaki nie warunkują naszego zdrowia i lat życia. To nasze słabe zdrowie warunkuje ich obecność. Dlatego skupianie się na robakach jest niczym lepszym od metod standardowego „lekarza” z przychodni. Szuka się przyczyn a nie objawów. Robaki są objawem wcześniejszych niedomagań najpierw emocjonalnych, a potem dietetycznych, ruchowych i na końcu fizycznych. I wtedy pojawiają się robaki. Człowiek zestresowany i przygnębiony ma kiepsko pracujący żołądek. Więc jeśli słabo pracuje to i słabo zakwasza. Jak słabo zakwasza to przepuszcza jajka pasożytów. Ktoś kto będzie męczył ludzi silnymi nalewkami i prądami będzie walczył tylko z efektem niedomagań emocjonalnych. Większość społeczeństwa i lekarzy traktuje ciało jak maszynę oddzieloną od psyche. Dlatego walka z robakami to głupota i wyzysk chorego. Ja mówię jawnie NIE takiemu niedouczeniu. Nie da się wyleczyć ciała bez zajęcia się duszą. Prądy i f-scanty, vegatesty – to tylko poświęcanie czasu robakom, nawet nie ciału, o psyche już nie wspomnę… Przykre. ale prawdziwe.


      1. // Odpowiedz

       Nie znikają. Zatwierdzam je manualnie. Szanuję twoje zdanie choć się z nim nie zgadzam. Nie chcę ciągnąć dalej tej dyskusji, po tym jak zostało powiedziane co ja sądzę i co Ty sądzisz w tej sprawie. Dalsze pisanie będzie biciem piany i jazdą po rondzie. Rób ze zdrowiem to co uważasz za słuszne. Pozdrawiam


     1. // Odpowiedz

      Nie znikają. Zatwierdzam je manualnie”

      Nie zatwierdzam raczej, to dewaluuje i wypacza sens.


 22. // Odpowiedz

  Witam,.strasznie sie ciesze ze trafilam na Pana blog,.borykam sie z problemami watrobowymi .kamica nerkowa i altretyzm,.Niedawno zrobilam biorezonans ,.wyszla przywra na watrobie i rozne tego typu robale,.psychicznie nastawiam sie na kuracje zalecana przez Pania poprzedzajaca kuracja oczyszczania watroby.,dzieki ze Bogu ze trafilam na Pana,.
  Mam pytanie odnosnie mojej 16 tniej corki.,od zawsze miala problemy chodzeniem do toalety czasami 2 tyg .,rozsadzony brzuch itd.,daje jej czasami olej rycynowy,.ale jak pozbyc sie problemu,.czy moze ta kuracja jej pomoze/dziekuje slicznie


  1. // Odpowiedz

   Wszelkie problemy ze wzdęciami to E. Coli i salmonella.


   1. // Odpowiedz

    Nie wszystkie problemy to E.Coli i salmonella.Miałam refluks i zespół jelita drażliwego, a przyczyną był tasiemiec uzbrojony.Wyszedł po badaniu rezonansem . Po oczyszczeniu czuje się innym człowiekiem.


    1. // Odpowiedz

     Zazwyczaj nie jest to jeden patogen.
     Jesteś pewna, że wymienionych tam nie było?
     Gratuluję skuteczności.


 23. // Odpowiedz

  Witam,

  Co sadzisz o vega test -Volla na pasożyty w organizmie. Zastanawiam się nad tym badaniem.

  Pozdrawiam


  1. // Odpowiedz

   I ja i ludzie potwierdzają, że to dobry straszak na naiwnych. Każde takie urządzenie daje inne wyniki. Nie ufam i nie polecam. Nie tędy droga.


   1. // Odpowiedz

    To nie straszak a fakty.
    Sam znak kilka osób, którym diagnoza metodą Volla (niemieckiego esesmana) zdiagnozowała
    przyczyny wieloletnich kłopotów i wyleczenie.
    Kolega z Wrocławia cierpiący na chłoniaka, niełatwowierny zrobił w ciągu 2 3dni badania biorezonansem zbliżone wynikowo.
    W Rosji i RFN te badania są refundowane przez fundusz ”zdrowia”’.
    Nie siedzą chyba tam impotenci intelektualni.


    1. // Odpowiedz

     Ja też posiadam takie urządzenie biorezonansowe, ale nie mierzę robaków tylko parametry organizmu – to spora różnica.


     1. // Odpowiedz

      Różnica, a co szkodzi przeanalizować również w tym kierunku?
      Rosjanie używają świetnych aparatów Imedis.
      To ma sens i swoją skuteczność, potępianie i ośmieszanie
      nie tworzy żadnej wartości.

      -”zrobił w ciągu 2 3dni badania biorezonansem zbliżone wynikowo.”

      Miało być w 2 dni 3 różne badania.


    2. // Odpowiedz

     Dokladnie. Znam osoby wyłączone ta metoda z nowotworu. Do tego mojej mamie dzięki badaniom stwierdzono brak woreczka (rzeczywiście go nie miala ale nikomu no tym nie mowila) biorezonans po Vega teście + oczyszczanie = droga do zdrowia


     1. // Odpowiedz

      Tydzień temu rozmawiałem z chłopem, któremu znajoma robiła test na f-scant. Wyszło mu, że ma listę chorób i robaków na kilometr. Po 5 minutach poprosił o powtórzenie testu. Tym razem wyszło, że zdrowy jak koń i żadnych robaków. Kobieta przybrała barwy buraka. Wnioski zostawiam każdemu.


     2. // Odpowiedz

      Tydzień temu rozmawiałem z chłopem, któremu znajoma robiła test na f-scant.”

      To świadczy o tym, że wykonująca ‚badanie’ ma o tym mgliste pojęcie.


 24. // Odpowiedz

  a co msm chlorynem stosowac czy lepiej omijac jak zappery :-)?


  1. // Odpowiedz

   One tez sa antybiotykami. Na MMS jest napisane, że jest uzdatniaczem do wody. Zabija wszelkie życie w wodzie. Z jelitami robi podobnie. Selektywne zabijanie bakterii to mit. MMS został wynaleziony przez Humble’a w celu ratowania ludzi umierających na malarię, a nie chorych na katar i grypę. Świat pogłupiał na punkcie antybiotyków niby „naturalnych”. Zappery też robią podobna robotę. Odradzam.


  2. // Odpowiedz

   MSM (siarka organiczna) też bywa skuteczny:

   -”Ze strony www MSM Miracle: „Pasożyty”

   Jednym z najbardziej zdumiewających odkryć w MSM są jego przeciw pasożytnicze działania przeciwko Giardia lamblia, rzęsistkom, glistom, nicieniom, owsikom i innym pasożytom jelitowym (5). Badania na zwierzętach, myszach laboratoryjnych, które miały owsiki stwierdzone przez badanie kału. Dostawały jedzenie handlowe i wodę pitną, zawierające po 2% MSM wagowo. Po 17 dniach, badanie kału wskazało, że odchody były wolne od robaków i jaj. Poziom we krwi MSM u jednego badanego zwierzęcia przekroczył 30 ppm, lub mg / kg (3). W badaniach na ludziach, człowiek z potwierdzonymi Giardia lamblia, najwyraźniej pobranymi z zanieczyszczonej wody w prymitywnym obszarze. Dawano mu MSM 500 mg trzy razy dziennie przez 14 dni. W ósmym dniu był wolny od objawów, a dwie próbki kału zebrane tydzień później był wolne od tych organizmów (3). W innym badaniu, rzęsistek pochwowy pomyślnie usunięto przy doustnej dawce 1 g MSM codziennie i miejscowym zastosowaniu 5% wodnego roztworu MSM przez jeden tydzień (3).

   Główna przeciwpasożytnicza właściwość MSM jest prawdopodobnie spowodowana przez jego zdolność do wiązania się z błoną śluzową i stanowienia naturalnej blokady między nosicielami i pasożytami. To tak jakby MSM pokrywał powłoką błonę śluzową, która dla pasożytów staje się nieprzenikniona i nie mogą się przyczepić. Nie mogące się uczepić, pasożyty są po prostu usuwane z ciała (5, 9). Badania in vitro wykazały, antygrzybiczne, przeciwpasożytnicze i antybakteryjne działania różnych stężeń MSM. Stężenie MSM 1 mg / ml i mniejsze nie wykazały znaczącego hamowania Giardia lamblia. Jednak przy 20 mg / ml, to stężenie było silnie hamujące, a stężenia powyżej 40 mg / ml szybko zabijały te organizmy. Według dr Herschler, można bezpiecznie podawać do 1-2 gram MSM na kg masy ciała na dzień. Budując w ten sposób bezpiecznie tolerowany poziom MSM we krwi do 4000 ppm (mg / kg), i ten poziom jest wysoce toksyczny dla wielu infekujących organizmów, a jest nieszkodliwy dla przyjmującego (3) „.

   http://www.msm-info.com/


   1. // Odpowiedz

    „To tak jakby MSM pokrywał powłoką błonę śluzową, która dla pasożytów staje się nieprzenikniona i nie mogą się przyczepić.” – Jeśli tworzy powłokę to co z wchłanianiem? A zapytał ktoś co tym robakom się podobało w nosicielu? Nie znalazły się tam przypadkowo.


     1. // Odpowiedz

      W takim razie już dawno nie powinno być zdrowych ludzi na Ziemi. Stany zapalne są procesem naprawczym, a ból sygnalizuje gdzie się to dzieje. Kto tego nie rozumie, będzie walczył z właściwymi procesami w ciele. Trzeba poznać programy i funkcje ciała, a strach przed mikrobami i bólem zmieni się w akceptację i zrozumienie. Ciało jest mądre, ale biznes leków i supli potrafi zrobić ludziom zamęt w głowie.


     2. // Odpowiedz

      I jest coraz mniej ludzi zdrowych, to się da zauważyć,
      powszechne ”epidemie” chorób tarczycy, cukrzycy, chorób autoimmunologicznych itd.
      JAKI BIZNES SUPLI I LEKÓW? Jaki strach?
      Właśnie znajomość ciała i jego działania jest niezbędna.
      Nie ma się czego bać, a trzeba wiedzieć jak postepować.
      Wystarczą zwykłe zioła, stan zapalny to alarm dla organizmu,
      sygnał mikrokrwawień, działania patogenów.
      Zawsze przy bólu jest bakteria Streptococcus pneumoniae.
      Ból jest odczuwalny przy procesie zdrowienia, ale jako SKUTEK działania
      czegoś, a nie świadectwo procesu naprawczego. tzw. efekt ozdrowieńczy
      wg Waltera Lasta.
      Ból też można zlikwidować metodami ziołowymi, ze stanem
      zapalnym włącznie.


    1. // Odpowiedz

     A zapytał ktoś co tym robakom się podobało w nosicielu? Nie znalazły się tam przypadkowo.”

     Przy epidemii dżymy (Yersinia pestis) w 1348 roku wszyscy podobali sie tak samo.
     1/3 mieszkańców Europy została zgładzona, teraz byłoby to 160 mln. ludzi.


     1. // Odpowiedz

      Jak się wie w jakich warunkach higienicznych mieszkali w tedy ludzie to nie dziwne. Pierwsze przypadki napędziły spiralę strachu + ubóstwo, głó i bród – mamy pomór.


     2. // Odpowiedz

      Pierwsze przypadki napędziły spiralę strachu + ubóstwo, głó i bród – mamy pomór.”

      Pomimo tego nie umierali w milionach.
      Z tym głodem też przesada jak z głodem na Ukrainie, propaganda
      potrafi wcisnąć wiele rzeczy z chorobammi genetycznymi włącznie,
      a to ”tylko” parasites i trucizny.
      Ostatnia grypa ”hiszpanka” to epidemia poszczepienna armii USA.


 25. // Odpowiedz

  Kurczę, strasznie żałuję, że dopiero teraz odkryłam ten blog i fascynujące artykuły 🙁
  Właśnie dałam sie zrobić w bambuko z zapperem. Na biorezonansie wyszły mi bardzo nagromadzone glisty i przywry. Nie mam problemów z trawieniem, jem zdrowo, nie jem syfu, jestem świadoma, a jednak… Oczywiście dałam sobie wmówić, że najpierw robactwo trzeba wybić a potem oczyścić wątrobę (dlatego się tu znalazłam). Jestem w dtrzecim tygodniu kuracji ziołami. Co teraz, żeby sobie nie zaszkodzić? Przerwać kurację i zrobić oczyszczanie? Dotrwać do końca i zaklinać rzeczywistość? Proszę o poradę…P. S. U dzieci to samo, z wyjątkiem przywr. Na oczyszczanie metoda Moritza za małe :/


  1. // Odpowiedz

   Jeśli nie ma katastrofy ze zdrowiem to nie polecam odrobaczania. Żyć, cieszyć się, kochać, wybaczać – nie dawać się wkręcać sprzedawcom paniki i zbędnych zakupów. Ta kuracja i tak nie ma wpływu na przyszłą ewentualną infekcję robakami, więc po co fisiować? Proszę przestać myśleć o tych robakach, bo to przyciąga je. Ludzie nawiedzeni zapperami cieszą się z tego i programują ludzi. Odradzam. Dzieciom nic nie jest jeśli są kochane i jedza jak należy. Obecność jaj i larw w ciele jest kontrolowana, a tylko złe emocje i zły styl żywienia je aktywuje. Organizm utrzymuje całą gamę takich bakterii itp w razie potrzeby ich użycia. Dlatego urządzenia wykazują „katastrofę”. Mi wyszło pełno robali w biorezonansie, a nie wydaliłem ani jednego. Widać więc, że obecność jaj lub larw nie równa się robaczyca. Sprzedawcy zapperów nie wierzą w mądrość organizmu, ale chcą żebyśmy też tak myśleli.
   To powinno uspokoić niezdecydowanych.
   Kiedyś po przeczytaniu książki H. Clark zacząłem wszystko dezynfekować jak oszołom, bać się, wszędzie widziałem jaja robaków i mikroby. Zmęczyło mnie to i w końcu puknąłem się w głowę. Jak ludzie żyjący w stylu naszych dziadków mogli żyć tak długo wywożąc obornik każdego dnia itp zabiegi naszpikowane pasożytami? Nie wierzcie, że się regularnie odrobaczali, bo to bzdura. Ludzie żyli i robili swoje. Żyli spokojnie i pracowicie. Przez to byli wewnętrznie spójni, spełnieni i nie martwili się tak jak my teraz. Ich organizmy nie miały potrzeby aktywować robaków. Na bieżąco ich ukł. odpornościowy usuwał to co połykali, przez dobrze pracujący kwaśny żołądek i sprawne białe krwinki.
   Nie ma u żadnej tajemnej receptury na odrobaczanie, tylko zrównoważenie wewnętrzne i sprawna praca organów. Sprzedawcy gadżetów i specyfików na robaki chcą żebyśmy się czuli bezbronni i ubezwłasnowolnieni, a to sprzyja robakom.
   Na dzień dzisiejszy pozwalam kotu spać na tym samym łóżku co ja. Nie pozwalam wchodzić na stół i nie jemy z jednej michy. Spokój daje więcej zdrowia i życia niż ciągłe myślenie o robakach i wycieranie wszystkiego przed dotknięciem.
   Sumując – liczy się równowaga i rozsądek. Odrobaczanie- jeśli nie ma robaków w kale i innych konkretnych przesłanek – jest bezsensowne, wręcz szkodliwe.


   1. // Odpowiedz

    -”Sumując – liczy się równowaga i rozsądek. Odrobaczanie- jeśli nie ma robaków w kale i innych konkretnych przesłanek – jest bezsensowne, wręcz szkodliwe.==

    Zacząłeś od zapperów, problematycznych, a skończyłeś zgodnie z cytatem.
    A wg parazytologów onkologia jest tylko jedną z odnóg parazytologii.
    Wykrywalność w kale to dokładność 12-20%- dr Ozimek.

    -”Zmęczyło mnie to i w końcu puknąłem się w głowę. Jak ludzie żyjący w stylu naszych dziadków mogli żyć tak długo wywożąc obornik każdego dnia itp zabiegi naszpikowane pasożytami? Nie wierzcie, że się regularnie odrobaczali, bo to bzdura==

    Nie bzdura tylko fakty, nie musieli się odrobaczać..
    Woda miała krzem (nie chlorowana), pili zioła (wszystkie praktycznie odrobaczające),
    jedli pełnowartościowe pożywienie.

    Życie wg tych zasad i zgodnie z naturą było źródłem mocnego systemu odpornościowego,
    nas to już nie dotyczy przeważnie.

    Twoje poniekąd słuszne stwierdzenia to niestety obiektywnie fikcja.

    2 razy do roku popijanie ziół gorzkich, nalewek jest rozsądnym rozwiązaniem.
    Stosowanym od starożytności:
    ==W tym samym artykule profesor opluł farmakopeę oraz tysiącletnie uzdrowicielskie ludowe doświadczenie i na pytanie:
    – Czy gorzkie zioła -piołun, wrotycz, krwawnik- posiadają działanie przeciw pasożytnicze?

    Odpowiedział: Nie , nie posiadają.

    Ale farmakopea i historyczne doświadczenie ludowe mówią co innego.
    W starożytnym Izraelu nie sądzono człowieka, dopóki za pomocą naparu z gorzkiego piołunu nie wypędzono z niego robaków. Po co to robiono?
    Żeby nie kłamał w sądzie!
    Sama nazwa piołun pochodzi ze starożytnego języka hebrajskiego i oznacza robaczywe drzewo .

    Parazytolodzy, czy jesteście przekonani o swojej bezkarności, która zapewni wam nieświadomość ludzi?
    Dzisiaj równieżz na ekranach telewizorów dzieci całują koty i śpią z psami w jednym łóżku.;
    Pozwalacie oszukiwać jeszcze nienarodzonych, od razu skazując ich na śmierć.
    Oto następny dialog z cytowanego czasopisma:
    – Czy jajeczka robaków znalezione u ciężarnej kobiety, mogą dostać się przez krew do noworodka?
    Bronsztajn odpowiada- to bzdura.

    To nie bzdura, Panie profesorze! Dobrze Pan wie, co to są rzęsistki i toksoplazmy.
    Pan oczywiście zdaje sobie sprawę, że łożysko matki nie filtruje tego obrzydlistwa i że toksoplazmą zarażają się miliony noworodków na oddziałach położniczych.
    Co je czeka?
    Epilepsja? Astma? Ropień pozagardłowy czy ciężki przypadek schizofrenii?

    O tym nic nie mówicie. Uważa pan, że nikt się nie dowie o tajemnicach pana profesji.
    Nawet wymyślił pan dla siebie hasło-
    Jeszcze nikt nie umarł z powodu pasożytów!
    Ludzie umierają z powodu zatrucia przez pasożyty, od tego, że pożerają one wszystko, co powinno należeć się człowiekowi oraz z powodu tego, że robaki zjadają organ i kolonizują układy w organizmie człowieka, by sie rozmnożyć….
    Z Siemionowej.


    1. // Odpowiedz

     W Izraelu podczas świąt jedzono gorzkie zioła, które zapewniały oczyszczenie. Generalnie smak gorzki pobudza ogień trawienny i prace wątroby. Nadmiar słodkiego smaku i cukru wychładza i zaśluzowuje układ pokarmowy. Takie zmiany sprzyjają parazytozie, a nie że parazyty czyhają na każdego bez wyjątku. Rozsądne więc zatem jest stwierdzenie, że zmiana sposobu żywienia i myślenia wpływa na energetykę, temperaturę i wilgotność, nie tylko w jelitach, ale i całym ciele. Dzięki temu parazyty się wyprowadzają. To żadne odkrycie.
     Wykrzykiwanie jakie ja bzdury wypisuję jest bronieniem teorii obarczających tylko robaki. Najpierw trzeba się zastanowić ile i jakie pokarmy w siebie ładują ludzie. Dawniej przecież nikt batonami i cukrem się nie raczył. Jedzono kminek, zioła poprawiające trawienie itp. Ludzie nie byli uzależnieni od słodyczy, a jedyną słodkością był miód i w mniejszym stopniu owoce.
     W przypadku parazytozy matek nie ma co winić robaków tylko matkę, która nie planuje poczęcia. I co Pan zrobisz jak już dziecko będzie w łonie? Będziesz odrobaczał matkę? Nie, bo matka powinna zaplanować ciążę przynajmniej na rok wcześniej, oczyścić wątrobę i układ pokarmowy, schudnąć bądź przybrać – tak aby dziecko miało odpowiednie warunki. Po to ludzie mają świadomość, żeby myśleć za siebie i ewentualnych pasażerów na gapę – nie na odwrót.
     Inny temat to przyciąganie robaków przez osoby smutne, z poczuciem winy, dzieci noszone w ciąży pełnej strachu, napięć i wstydu – takie osoby będa przyciągały robaki, ale same robaki będą wracały jeśli nie zmieni się przyczyny ich obecności.
     O tym wszystkim piszę jako priorytecie. Są wypadki, w których odrobacznie jest właściwe, ale takich przypadków jest bardzo niewiele, mimo że ludziom wydaje się inaczej.
     Wszelkiego rodzaju mikroby i robaki żyją w większym porozumieniu z naszym układem obronnym niż nam się wydaje. Nie dostrzega się faktu, że niemal we wszystkich wypadkach przyzwala on na rozwój robaków w celu umożliwienia im konkretnej pracy. Tak się dzieje w wypadku znanej wszystkim Candidy i bakteriom gnilnym przejadającym niestrawione właściwie resztki pokarmowe, których nie tkną nasze tzw dobre bakterie.
     Wszystko zależy od postrzegania procesów wewnątrz nas, a nie ślepej propagandy.
     Człowiek żyje na tym świecie od tysięcy lat i nadal nie dostrzega uporządkowanych i logicznych procesów w naturze. Sianie strachu przed robakami i rakiem tylko wpędza ludzi właśnie w te problemy. Życie w zgodzie ze sobą i otoczeniem, „cudem” sprawia, że robaki i poważne choroby nas omijają. To żaden cud tylko uznanie niezmiennych zasad natury.


     1. // Odpowiedz

      -”O tym wszystkim piszę jako priorytecie. Są wypadki, w których odrobacznie jest właściwe, ale takich przypadków jest bardzo niewiele, mimo że ludziom wydaje się inaczej.”

      Właśnie takie przypadki są w przewadze.
      Parazytolodzy to udowadniają.
      Jakość żywności jest bardzo kiepska, i układ immunologiczny
      jest słaby, braki podstawowych pierwiastków i witamin doprowadzają
      do wielu chorób przewlekłych, psychicznych również.

      -”Otóż próbując przepędzać lub zabijając przywry w wątrobie narażasz się na poważne kłopoty, a w niektórych przypadkach nawet śmierć. Jeśli zakorkowany narząd nie będzie w stanie „wypluć” żywych pasażerów na gapę lub trupów wraz z żółcią do jelit, a następnie wydalić ich z kałem (najczęściej dostaje się biegunki), znajdziesz się w niebezpieczeństwie.”

      Autorskie to wnioski, a trzeba jednak polegać na kilkudziesięcioletniej
      praktyce, dowiedzionej wyleczeniami:

      -” H. Clark:

      Nasza strategia, aby cofnąć te objawy, jest logiczna:

      Po pierwsze: zabijemy wszystkie pasożyty, bakterie, wirusy i grzyby.

      Po drugie: wyeliminujemy szkodliwe pleśnie, metale i chemikalia z pożywienia i kosmetyków.

      Po trzecie: oczyścimy i wypłuczemy z organizmu już wytworzone kamienie, wydzieliny i resztki, które hamują proces leczenia.

      Po czwarte: będziemy stosować zioła i specjalne żywienie, starannie dobierając nieskażone produkty, aby przyspieszyć terapię.

      Po piąte: w przypadku zabiegów wykraczających poza nasze możliwości, będziemy korzystać z pomocy
      profesjonalnej medycyny.

      Punkt 1 w tej kolejności:

      Pierwszym etapem oczyszczania jest właśnie pozbycie ich w kolejności:

      1. pasożyty
      2. grzyby
      3. bakterie
      4. wirusy
      5. metale ciężkie”

      Przypuszczenia, że przywry zablokują wątrobę nie są zgodne z tą praktyką,
      jak widać.


      1. // Odpowiedz

       Po pierwsze, człowiek posiada w sobie 10x więcej bakterii niż komórek, więc jeśli pozbędziemy się bakterii to pozbędziemy się człowieka. Grzyby są intergalną częścią układu trawiennego więc pozbycie się Candidy tez jest równoznaczne z pozbyciem się człowieka.
       Teorie Pani Clark potwierdziły się na niej samej kiedy zmarła na raka układu odpornościowego. Przypuszczalnie przez walkę z tym z czego się składała…
       Szkoda czasu na przekonywanie ludzi o absurdalności teorii H Clark.
       Teoria o drastycznym spadku wartości warzyw i owoców w Polsce też jest totalnym absurdem. Pisał o tym Tombak i ja się z nim zgadzam.


     2. // Odpowiedz

      Niestety, z tym jedzeniem nie jest różowo.
      Tzw. polskie jabłka sypane są przed zbiorem koło 40 razy
      pestycydami, niedawny przykład z wycofaniem ze szwedzkiej sieci
      jest znamienny.
      Praktycznie wszystkie zboża podsuszane są randapem.

      I mało znany sposób z napromieniowaniem żywności.
      Ten sposób konserwacji powoduje bardzo wiele szkód.

      -” Napromieniowanie zapobiega psuciu się żywności poprzez eliminację bakterii, pleśni, grzybów i pasożytów powodujących jej rozkład, dzięki czemu zmniejszają się straty i wydłuża okres przydatności do spożycia. Konserwowanie żywności przez napromieniowanie polega na poddaniu produktu spożywczego oddziaływaniu promieniowania przenikliwego, najczęściej promieniom rentgena albo gamma. Ten zabieg niszczy nie tylko drobnoustroje zawarte w poddanym mu produkcie, ale także witaminy A, B1, C i E oraz sole mineralne, szczególnie przyswajalne sole wapnia organicznego. Ponadto, pod wpływem promieniowania jonizującego, zachodzą zmiany w strukturze molekularnej żywności, w wyniku czego powstają wolne rodniki i kancerogeny, będące czynnikami rakotwórczymi. Najczęściej tą metodą konserwowane są surowe kurczaki i ryby, a także ziemniaki i cebula (zabezpieczenie przed kiełkowaniem), ryż, ziarno kakaowe, suszone daktyle, owoce mango, surowe truskawki.”

      Przy grzybach chodzi o eliminację nadmiarów, to jasne.

      =”Teorie Pani Clark potwierdziły się na niej samej kiedy zmarła na raka układu odpornościowego.”

      Ponoć zmarła na szpiczaka.


 26. // Odpowiedz

  witam, jak takie przywry są widoczne na usg/tomografii? można je pomylić z naczyniakami wątroby?


  1. // Odpowiedz

   Nie dam sobie ręki odciąć, ale logicznie myśląc jest to bardzo możliwe i częste.


 27. // Odpowiedz

  A co robić jeśli ma się usunięty woreczek żółciowych.


  1. // Odpowiedz

   Oczyścić wątrobę bo w niej jest zdecydowana większość kamieni i złogów.


 28. // Odpowiedz

  Witaj Humel,
  Mój 3 letni syn miał biorezonas i ma bardzo obciążoną wątrobę, jest zapasożytowany i zagrzybiony, ma przywry wątrobowe. Dostał kurację Kordycepsem Królewskim i bierze go już miesiąc. W tym czasie sobie kupiłam książkę Andreasa Moritza o oczyszczanie wątroby ( dla męża, bo on ma problem z rosnąca bilubiruna ) i właśnie dzięki tej książce trafiłam na Twojego bloga. Nie przeczytałam jeszcze całej książki, ale już widzę, że syn ma duże problemy z wątroba, gdyż jego kupa wypływa często do wierzchu i jest koloru gliny tzn, że ma problem z trawieniem tłuszczu. W ostatnim tygodniu miał nagle problem z oddawaniem moczu, bardzo płakał, od razu dawałam mu 1 g Askorbinianu Sodu co 20 min, ból minął po 12 h, potem za 24 h powrót bólu, znów Askorbinian sodu i ból minął po 16 h.
  Po przeczytaniu Twojego wpisu, już wiem, że najpierw muszę oczyścić mu jelito grube, potem nerki, a na końcu wątrobę. Tylko jak to zrobić u 3 latka? Przerwać kuracje tym Kordycepsem? Mleko, gluten, jaja miał odstawione na rok czasu, bo wyszły mu na to nietolerancje pokarmowe. Po diecie eliminującej skóra mu się bardzo poprawiła i teraz wprowadziłam mu wszystko oprócz mleka. Skóra się nie pogorszyła, ale dalej widzę problem w trawieniu, gdyż robi kupy często nawet do 8 dziennie, nie są to biegunki, ale robi je często i do tego są niestrawione. Je dużo surowych warzyw, codziennie sałatka i soki świeżo wyciskane. Uwielbia orzechy i gdyby mógł to by jadł je garściami. Proszę o jakieś rady u wskazówki jak rozwiązać syna problem.
  Pozdrawiam.


  1. // Odpowiedz

   Fermentujące kupy to efekt braku żółci, ale i surowej diety. Mały ma za słabe trawienie, a surowizna potrzebuje silnego trawienia – małemu tego brak. Soki też idą za szybko w j. grube i fermentują. stąd częste „zrzuty”. Ryż to nr 1 na problemy trawienne, potem kasza jaglana i płatki owsiane. Dawać mu warzywa gotowane, a soki podgrzane przynajmniej do 40*C.Soki są kwaśne i na słabe, drażliwe jelita działają drażniąco – ogólnie średnio polecam w takim wypadku. Jeśli już to mieszane 1:1 z woda i z umiarem. Mleko przeciąża wątrobę i zaśluzowuje całe ciało, jajka podobnie – wg mnie zabronione, bo mocno obciążają i stłuszczają wątrobę. Orzechy max 2 dziennie, koniecznie namoczone 12-24h i dokładnie wypłukane, najlepiej obrane ze skórki. Podawać koniecznie probiotyk – polecam AkuPro z firmy Akuna. Wystawiać dziecko na słońce.
   Z kordycepsem nie mam do czynienia chociaż nie raz słyszałem, ale nie mogę się wypowiedzieć. Mały powinien pić rumianek zamiast herbat, kocankę (jest goryczka więc osłodzoną).
   Robaki to skutek problemów trawiennych i wątroby i proszę ich nie wybijać za wszelką cenę bo dziecku siądzie odporność a robaki się tylko wzmocnią. Dopuki będzie przoblem z trawieniem, dopóty będa robaki. To normalne i nigdy na odwrót. Proszę jeszcze napisać do mnie na kontakt. Pozdrawiam


 29. // Odpowiedz

  Dzień Dobry, a jak można się pozbyć w takiej żywej formie pasożytów u dziecka 3-letniego, wątroba na badaniu żywej kropli krwi też wyszła obciążona (ale córka była po antybiotykoterapii, więc może to obciążyło wątrobę), nie mogę oczyścić wątroby u dziecka wyżej opisaną metodą.


  1. // Odpowiedz

   Podaj probiotyk firmy Akuna i odstaw mleko krowie. Wszystkie posiłki podawaj w formie gotowanej papki, najlepiej warzywnej, owoców 1/3 do warzyw jak już. Unikaj mięsa bo ma antybiotyki i hormony. Wystawiaj na powietrze i słońce ( z umiarem). Dziecko powinno wyjść powoli na prostą. Nie polecam szczepień, bo trwale niszczą zdrowie dzieci.


 30. // Odpowiedz

  W 100% popieram!!! W zdrowym organizmie pasożyty nie zamieszkają!
  Co do kamieni wątrobowych to właśnie jestem po ” pierwszym razie” 😉
  Opis trochę mnie niepokoił, ale wiedza nie pozwalała zbagatelizować problemu.
  Sprawa okazała się bajeczne prosta 🙂
  Dieta przygotowująca nieuciążliwa. Tyle, że zamiast soku jabłkowego ( ocean zbytecznego cukru) piłam wodę z kwasem jabłkowym.
  Przerażała mnie taka ilość oliwy, jednak z sokiem grapefruitowym okazała się naprawdę.. smaczna!
  Godziny przesunęłam, żeby pasowały bardziej do mojego rozkładu dnia, zachowując oczywiście wymagane przerwy między etapami.
  Bałam się nocy. Na wszelki wypadek zażyłam 1 tabl. No-spy.
  Obawiałam się biegunek,wymiotów, dolegliwości.
  NIC z tego nie miało miejsca.
  Wstalam w nocy siuiu ( po tylu płynach zrozumiałe) i..spałam spokojnie do samego rana. Bez najmniejszych sensacji.
  Rano sedes, jakby wodą z grudkami. Dwa razy.
  Potem znowu spokój.
  Ze 2 godz. po ostatniej szklance soli gorzkiej znowu dwie wizyty na sedesie i dalsze kamienie.
  W sumie dno miseczki pokryte kamieniami! Nie uwierzyłabym, że w taki prosty sposób można się ich pozbyć!!!
  Już planuję kolejny raz!:)
  Z uwag: ja po soli gorzkiej płuczę usta ( jak przy myciu zębów). Przyjemniej 😉
  Polecam każdemu. I dziękuję autorowi za propagowanie tej świetnej, bardzo prostej, metody!
  Czytałam o różnych, nawet robiłam podejścia, ale były dla mnie zbyt uciążliwe.
  Ta metoda…w zasadzie nieodczuwalna.
  Minimalny dyskomfort w dniu wydalania kamieni. To wszystko 🙂


  1. // Odpowiedz

   Bardzo mnie to raduje jak czytam, że nie tylko mi się udało. 🙂 Życzę dalszych sukcesów i tylko czekać jak zdrowie wejdzie na wyższy poziom. Pozdrawiam serdecznie. 🙂


 31. // Odpowiedz

  Zgadzam się całkowicie. Pasożytów nie wolno zabijać w naszym organizmie, trzeba wyprowadzać je żywymi i stwarzać w organizmie takie warunki, by nie chciały w tym organizmie żyć(odpowiednie nawadnianie i żywienie) Natomiast warto zastanowić się dlaczego tworzą się kamienie żółciowe? Kamienie, to obrona organizmu. Chronią narząd przez rozpuszczenie go kwasami. Wątroba ma pH 9, jeżeli ją zakwaszamy, minerały obecne w organizmie odkwaszają narząd, jednak tworzą złogi i w taki sposób gromadzą się w danym narządzie. A więc nie należy zabijać pasożytów, należy rozpuścić i wydalić złogi, a następnie zabrać się za pasożyty. Jedno wynika z drugiego. W zasadowym środowisku pasożyty nie będą żyły. Warto też zadbać o systematyczne spływanie żółci, wykorzystanie jej do rozpuszczania toksyn powstałych w wyniku trawienia i wydalenia ich wraz z kałem. Świetny artykuł.


 32. // Odpowiedz

  Nie naprawisz organizmu jedną sesją techniczną. Może ja wytłumaczę to po swojemu. Zappery, i inne tego typu urządzenia, nie są w stanie zabić wszystkich, ogólnie mówiąc, robali. Ich skuteczność nie przekracza 70 %. jak sądzisz, zginą te, które są silne, młode i gotowe do rozmnażania? Nie sądzę. A jeśli zginą tylko te najsłabsze, to co z pozostałymi? Uodparniają się jeszcze bardziej, bo przeszły nienaturalną selekcję i rozmnażając się stają się inną jeszcze bardziej odporną na działanie techniki populacją. Jedynym, i słusznym wyjściem w tej sytuacji jest stworzyć wewnątrz organizmu takie warunki, aby robale nie chciały w nim mieszkać. Takie warunki można stworzyć jedynie poprzez odpowiednie odżywianie, wspomaganie organizmu protokołami ziołowymi lub wyciągami ziołowymi które są tak skomponowane, aby pasożytów nie zabijały i oczyszczaniem, oczyszczaniem, i oczyszczaniem . Ponieważ te trzy ostatnie czynności nie mogą być dobrze wykonane bez dobrej wody, to jeszcze do tego dorzuciłbym umiejętne nawadnianie, choć nie ukrywam, że tak naprawdę to od tego bym zaczął, a właściwie zaczynałem i zawsze zaczynam, kiedy rozpoczynam pracę z klientem.


 33. // Odpowiedz

  W 100 % ZGODA !
  oczyść i zapobiegaj – nie walcz, bo możesz przegrać.
  Każda walka stawia nas w roli ofiary, albo napastnika – to rodzi albo poczucie lęku i strachu jeśli chodzi o bycie ofiarą, albo pełnię agresji i wrogości gdy staramy się być zdeterminowani na wygraną. To dotyczy również wali z „robakami” 🙂
  Nie walcz, bo emocje, które przy walce się pojawiają, spowodują, że problemy nabiorą jeszcze większego kalibru.


  1. // Odpowiedz

   Przeciwnikowi Zapperów polecam przeczytać książkę Clark jeszcze raz z większą uwagą,polecam i inną literaturę.
   Aby innym radzić trzeba dużo wiedzieć na dany temat.Większość komentarzy to bicie piany.Dlaczego ogłupiacie tych którzy wiedzą niewiele takimi głupotami.Chętnie poznam tych którzy wyprowadzają żywe pasożyt z organizmu??? Wyprowadzacie chyba psa na spacer!!!


   1. // Odpowiedz

    Po przeczytaniu książki Huldy Clark można wpaść w psychozę unikania wszystkiego i wszystkich. Nie żartuję. Czytałem i potem przez jakiś czas zachowywałem się jak oszołom. Ludzie i rodzina się ze mnie śmiali – i słusznie, bo takie odrealnione rzeczy jakie pisze Clark, to tylko fanatyków produkują. Clark zapomina o mądrości i świetnej funkcjonalności ciała. O tym, że organizm współgra z mikrobami, grzybami i nawet robakami. Sama zmarła prawdopodobnie od swoich prądów i strachu przed otoczeniem. Odradzam jej teorie i zachęcam do zgłębiania badań Dr Hamera. NGM i Totalna Biologia.


    1. // Odpowiedz

     Obcy w twoim ciele – widac jak pasozyty wszelkieo rodzaju potrafia
     wrecz zabic.
     Lekarze nie potrafia znalesc przyczyn stanu zdrowia pacjenta a te małe demony potrafia zajac mózg krew jelita i zjesc gałki oczne .
     Nie mów ze pasozyty to nic takiego ze zadne szkody itp.
     Clark moze i umarła ale na co to nie wiesz czy od prądów czy czegos innego a moze ja skasowali bo komus wadziła .
     Dr Hamer moze mówic ze to co nas spotyka to nasze emocje mózg gadzi
     kes niestrawiony i szok .Owszem zgadzam sie ze i to ma wpływ na nasze zdrowie ale zeby dziecko przyciagało robale bo cos tam to dziwne twierdzenie. Dziecko moze umrzec z powodu owsicy Sam zobacz foto jakie paskudne robaki sa w jelitach dzieci które umarły.
     A gniazda tasiemców w sercu ? a brzuch mezczyzny po rokzkrojemu wypadaja robaki jak makaron z garnka Ja sie ie znam na tym czy biorezonans zabije robaki i człowiek moze umrzez ale ze ty tak to podajesz to niedobrze bo programujesz strachem czyli dokładnie robisz to o czym mówi dr Hamer SZok jest pierwsza przyczyna choroby np raka. Widze ze nikt nie bedzie zachecał do czegos co moze pozbawic go zysku a jaka to wywoła chorobe jak to nazwac ?
     Widziałam jak jakas osoba wymiotowała i z jej ust wyłaziła wielka glista byłam wtedy dzieciakiem ale został mi w pamieci ten obraz .
     A moze na koniec ,kilku kumpli powiedziało zonom ze jada na ryby a pojechali na popijawe ,wydało sie po fakcie .Kilka dni prawie ie jedli ale pili i ie trzezwieli znaczy nie moli sie oderwac od butelki .
     Koelnego ranka koledzy słysza przerazliwy krzyk jednego kompana pobiegli zobaczyc co sie stało Kolega pochylony wrzeszczał ,ze z tego picia wylazły z niego jelita .Po przygladnieciu sie zobaczyli ze to tasiemiec .No tak ale jak tu sie upijac ? chyba zeby łyknac jakis koniak i cos na przeczyszczenie .Albo rano naczczo krople na alkoholu
     robaka zalac odczepi sie od scianki i tak zdecie z głodu – Co wy na to ?


     1. // Odpowiedz

      Zgoda Jula, są momenty, że interwencja jest potrzebna. Ale jeśli ktoś zdrowy idzie do szamana ze skrzynką biorezonansową na robaki i zasiewa w człowieku panikę to nie tędy droga żeby zacząć latać po szarlatanach z innymi skrzynkami. Z drugiej zaś strony potraktowanie garnka robaków w naszym brzuchu takimi prądami i zabicie ich może okazać się gwoździem do trumny i poważnym problemem, bo jak one zdechną skłębione to co z tym człowiekiem począć jak wypełniony zdechłym garnkiem robaków? We wszystkim trzeba zdrowego podejścia. Nie ma jednej metody na usuwanie robaków jeśli już zagrażają życiu. Kwestia ich szkodliwości w małej liczbie to bardziej mity i napędzanie klienteli więc każdego człowieka można tak zmanipulować. A jak jeszcze pokazać zdjęcia makro głowy takiego robaka to mamy horror Hiczkoka + panika.
      „zeby dziecko przyciagało robale bo cos tam to dziwne twierdzenie” – to nie jest coś tam tylko konkretna treść konfliktu wywołana przez konkretne warunki. dzieci też są ludźmi i mają subiektywny odbiór tego co się dzieje w ich otoczeniu. A jak na YT oglądniesz 4 letnie dzieci grające na fortepianie to zdasz sobie sprawę, że to „coś tam” jest jednak czymś konkretnym. Pytanie tylko dlaczego nikt nie prowadzi wywiadu środowiskowego i z rodzicami w jakich warunkach żyją dzieci. Mogłoby się okazać, że taka owsica nie jest przypadkowa i nie wyjaśnialna. Hamer konkretnie pisał o konfliktów jakie wpływają na ukł pokarmowy, a dzieci chorują najczęściej na choroby jelitowe i skórne. Dla mnie sprawa jest jasna, ale nie każdy zapoznał się z odkryciami Hamera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *