Prawda o grypie hiszpance – miliony umarły przez szczepienia.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Prawda o grypie hiszpance - miliony umarły przez szczepienia.Kto nie słyszał o grypie hiszpance, która w latach 1918-1920 pochłonęła na całym świecie jakieś 50 milionówistnień? Teraz jesteśmy straszeni mutacjami ptasiej/ świńskiej grypy, z powołaniem na wydarzenia sprzed niemal 100 lat. Warto przeanalizować fakty, które rzucają sporo światła na ówczesny szał szczepionkowy, który jest kojarzony przez niewielu z wybuchem epidemii wszech czasów.

 

USA początkiem pandemii?

W rzeczywistości pierwszym miejscem, w którym odnotowano rozprzestrzenianie się tej choroby było  hrabstwo Haskell w amerykańskim stanie Kansas.  Relacje wielu osób donoszą o sporej liczbie chorych osób w tych rejonach.

Hiszpania, która nie brała udziału w I wojnie światowej otrzymała łatkę źródła epidemii ze względów polityczno cenzuralnych. No przecież ta cudowna i nieskalanie czysta Ameryka nie może być zarzewiem jakiejś paskudnej choroby. I tak oto na podstawie choroby zdiagnozowanej u 3 osób w Madrycie owa grypa stała się „hiszpanką”.

 

Kilka faktów.

Epidemia na całym świecie rozpoczęła się w lutym 1918 roku, zarówno w Hiszpanii i w Nowym Jorku. W kwietniu rozpoczęła się we Francji, w maju w Madrycie w czerwcu w Niemczech, w tym samym czasie w Chinach, Japonii, Anglii i Norwegii.

Druga, o wiele bardziej poważna fala epidemii zaczęła się niemal jednocześnie w Bostonie, w Indiach, na Karaibach, w Ameryce Środkowej i Centralnej, a miesiąc później w Brazylii, kończąc na Alasce.

Wnioski i różne raporty sugerują, że hiszpańska grypa była w istocie katastrofalnym skutkiem globalnego szczepienia.

 

„Nasza rodzina się nie zaszczepiła.”

Jednym z naocznych świadków tamtych wydarzeń była Eleanora McBean.

„Cała nasza rodzina odmówiła wszystkich szczepień w tamtym czasie. Dzięki temu choroba nas nie dosięgła i pozostawaliśmy w dobrej formie. Z nauk autorytetów takich jak Graham, Trail, Tilden i innych wiedzieliśmy, że jeśli wprowadzi się do organizmu toksyny to nie można liczyć na zdrowie.”

Objawy grypy hiszpanki były uderzająco podobne do chorób na które szczepiono mnóstwo ludzi tuż po zakończeniu I wojny światowej. Ospa, dżuma, tyfus, zapalenie płuc. Szczepionki z tamtych lat nie były wyposażone w inaktywowane wirusy, dlatego Prawda o grypie hiszpance - miliony umarły przez szczepienia.stawały się przyczynkiem do zakażania ludzi, którzy zakażali kolejnych.

Nie należy zapominać o sytuacji w czasie i tuż po wojnie. Ludzie byli niesamowicie zestresowani, niedożywieni, warunki higieniczne zeszły na bok w ferworze walki o przetrwanie. Jeśli połączyć stan organizmów ludzi z masowymi szczepieniami otrzymamy idealne warunki do pandemii.

„Moi rodzice chodzili od domu do domu i opiekowali się chorymi. Całe miasto wydawało się jak wymarłe. Szkoły, sklepy, firmy i szpitale – wszystko było pozamykane. Lekarze i pielęgniarki szczepiono dla ochrony, ale wydawało się, że tym bardziej zapadali na chorobę. 1/3 wszystkich ofiar pandemii stanowił personel szpitali.”

Inne źródła podają informacje o podawaniu ludziom dawek aspiryny określanych obecnie jako mocno przedawkowane. Wydaje się, że lekarze i pielęgniarki mieli łatwiejszy dostęp do szczepionek i farmaceutyków. Teraz wiemy, że aspiryna w gruncie rzeczy powoduje krwawienie układu pokarmowego, co mogło pogarszać stan chorych.

 

Wariactwo szczepienne.

Prawda o grypie hiszpance - miliony umarły przez szczepienia.Marne warunki, stres i brak higieny doprowadziły do pojawienia się wcześniej wymienionych chorób wśród żołnierzy. Jedną z nich była żółta febra. Ale to nic. W 1917 roku każdy rekrut otrzymywał obowiązkowy pakiet 14-25 szczepień. Trudno się dziwić, że od tamtej pory liczba kolejnych zarażonych drastycznie rosła.

Po wejściu USA do I wojny światowej liczba zgonów na tyfus poszczepienny osiągnęła najwyższą w historii. Ukuło się wtedy nawet powiedzenie, że tyfus zabijał więcej niż karabiny wroga.

To powiedzenie pochodzi z książki Dr. H. M. Shelton’a „Vaccines and Serum Evils”. Wg generała Googwin’a armia brytyjska zanotowała około  7,5 tyś przypadków tyfusu. W armii francuskiej było ponad 11o.000 przypadków tyfusu. W październiku 1916r w obu krajach,  szczepienie na dur stało się obowiązkowe.

 

Jaka jest prawda?

Istnieje poważne przypuszczenie, że grypa hiszpanka była efektem zmasowanych programów szczepiennych, programów jakich dotąd nie widział świat. Jednak ze względu na manipulację informacjami i trudność w zestawieniu zeznań wielu naocznych świadków, nie jest możliwe stworzyć dokumentów, które mogłyby posłużyć do szczegółowej analizy wydarzeń. Prawda o grypie hiszpance - miliony umarły przez szczepienia.

 • Grypa hiszpanka nie rozprzestrzeniała się z jednego miejsca na świecie promieniując na inne kraje. Epidemia zaczęła się niemal jednocześnie na wszystkich kontynentach.
 • Objawy grypy hiszpanki były niezwykle podobne do chorób przeciwko którym zaszczepiono masy społeczeństwa.
 • O dziwo lekarze bardzo mało wspominali o hiszpance w literaturze medycznej po zakończeniu epidemii. Najprawdopodobniej zdawali sobie sprawę z tego, że był to skutek ich szczepionek i medykamentów.
 • Dobrowolni wolontariusze na których kaszlali chorzy nie zapadali na hiszpankę. Choroba nie była więc zaraźliwa w sposób jaki uważano.
 • Zarażenie hiszpanką było ewidentne po wstrzyknięciu szczepionki produkowanej z płynów ustrojowych osób chorych w tamtym czasie. Fakt ten przywodzi na myśl informacje o miastach portowych, w których żołnierze korzystali z usług prostytutek. Choroba mogła się przenosić na prostytutki sprzedające się potem innym żołnierzom. W taki sposób (przez płyny ustrojowe) dodatkowo rozprzestrzeniały się choroby, których objawy przypisywano nowej formie grypy.

 

Dlaczego nic się nie zmieniło?

Niestety świat nie wyciąga żadnych wniosków z przeszłości, albo ktoś dba o to żeby prawda nie wychodziła na jaw. Na przykład w czasie walk w zatoce perskiej, żołnierze amerykańscy dostawali serie wyniszczających szczepień, które dla wielu okazały się śmiertelnymi. Btw i dziwić się, że małe dzieci nie dają rady jeśli rosłe chłopy wymiekają!?

Producenci szczepionek i farmaceutyków nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tragiczne skutki szczepień. Wielu polityków i ludzi wpływowych ma spore udziały w firmach określanych ogólnie jako BigPharma.

Czy należysz do grupy ludzi przyjmujących bezkrytycznie informacje z mediów sponsorowanych przez potężne koncerny? A może warto brać odpowiedzialność za swoje zdrowie i los we własne ręce? Pora zacząć łączyć fakty w logiczne wnioski.

 

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, udostępnij go znajomym i rodzinie.

 

Przeczytaj również:

Jak WHO „uszczęśliwiła” Ugandę szczepionkami na polio.

Promieniowanie UV leczy. Brak ekspozycji na słońce źródłem chorób psychicznych i fizycznych.

30 powodów żeby przestać pić kawę.

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

22 komentarze


 1. // Odpowiedz

  Gdzie te dowody skoro jest ich pełno? To nie dowody tylko przypuszczenia, szukanie na siłę powiązania.


  1. // Odpowiedz

   Na dzień dzisiejszy mam inne zrozumienie tego co faktycznie się wydarzyło. Artykuł nadaje się do przeredagowania… cierpliwości. pozdrawiam


 2. // Odpowiedz

  W tych komentarzach obrońców szczepionek najbardziej podoba mi sie, że nie siłą się na żadne kontrargumenty ;] tylko wyzwiska o manipulacji i ignorancji ale zero od siebie. Czyżby ludki zesłane specjalnie przez koncerny farmaceutyczne, którym nie na kieszeń takie artykuły? ;]


 3. // Odpowiedz

  Inspiracja dla tych na całym świecie – ziemi – co wiedzą, jak to zrobić – Odebrać z kont Wszystkie Pieniądze – Wszystkie dobra – Wszystkim – bez wyjątku – Tym co należą do Karteli Farmaceutycznych.
  I zasilcie tymi pieniędzmi biednych, chorych i potrzebujących,
  Pozdrawiam i życzę powodzenia.


 4. // Odpowiedz

  powinno się pisać pozew zbiorowy za epidemie do amerykańskiego rządu, odpowiedzialność za ludobójstwo się nie przedawnia


 5. // Odpowiedz

  Długo wierzyłem – bo ostatecznie to bardziej kwestia wiary niż nauki jak widać – w dobroczynny skutek szczepień. Od kilku lat widzę narastającą agresję przeciw tym, którzy negują ten rzekomo dobroczynny wpływ szczepionek. Już sam ten fakt zmusza do myślenia. Im zaś więcej poznaje się faktów, tym więcej wątpliwości co do szczepionkowego dogmatu!


 6. // Odpowiedz

  Większej głupoty jak żyję nie słyszałem. Debilizm do 10-tej potęgi. Doucz się o szczepionkach i głupot nie wypisuj!


  1. // Odpowiedz

   sam jestes glupi – wspolczuje i zaszczep sie przeciwko glupocie !!!


  2. // Odpowiedz

   Jesteś przykładem ludzi – ignorantów, którym myślenie sprawia ból….zamiast wyciągnąć wnioski, poszerzyć wiedzę obraża się na FAKTY. Jako ciekawostkę dorzucę, że ta epidemia z 1917-18 roku została nazwana grypą hiszpanką prawie 10 lat później w USA, żeby odwrócić uwagę od prawdziwych przyczyn jej wystąpienia, żeby społeczeństwo wymazało z pamięci, że do Europy przywlekli choróbsko zaszczepieni żołnierze USA i jak widać po komentarzach ignorantów nie brakuje…


 7. // Odpowiedz

  Popieram Autora bloga. Nie ma żadnych dowodów na to iż szczepionki wydłużają życie. Wzrost średniej długości życia można przypisać wzrostowi higieny i poziomu życia związanego z ogólnym dobrobytem. Fakty pokazują że wraz z wprowadzeniem szczepionek ludzie chorują znacznie częściej.


  1. // Odpowiedz

   A może chorują częściej …. bo żyją dłużej? kiedyś chorowali mniej, ale bardziej skutecznie ;-), to się nazywało selekcją naturalną (nie ratowano wcześniaków, ogromna śmiertelność dzieci w pierwszym roku życia, trudne porody i zakażenia okołopołogowe, itp.).
   A co do szczepionek, zadam Ci tylko jedno pytanie. Widziałeś kogoś kto w dzieciństwie przeszedł polio? Ja tak, w dzieciństwie, była to starsza pani, z powyginanymi palcami, stawami. Straszna rzecz.


   1. // Odpowiedz

    Ja też miałam kolegę po północy.Urodził się o rok za wcześnie… Potem szczepionka była obowiązkowa.Szczepimy się przeciw grypie od 20 lat……….. Nie twierdzę, że nie może być reakcji negatywnych na szczepionkę. U nas na szczęście nie było! 21 lat temu przechorowaliśmy rodzinnie bardzo ciężko grypę.Rok później zaczęliśmy się szczepić. A propos selekcji naturalnej kiedyś, to oczywiście że była!


   2. // Odpowiedz

    Ja owszem. Widziałam. W roku 1968 obie córki lekarki szkolnej zachorowały po szczepieniu na polio.


   3. // Odpowiedz

    Tak, chodziłam do szkoły z czterema osobami chorymi na polio, wszystkie zachorowały na polio po szczepionce na polio…chorobę dostały w pakiecie razem ze szczepionką….


 8. // Odpowiedz

  Artyuł improwizowany i napisany przez ignoranta nie mającego pojęcia o podstawowych aspektach wirusologi. Po za tym, wybiórcze traktowanie danych oraz ignorowanie danych które świadczyły by przeciwko postawionej tezie.
  Manipulacja czytelnikiem. Nie warte uwagi.


  1. // Odpowiedz

   Postawienie tezy nie równa się prawdzie absolutnej. To nadal tylko teza. Każdy może mieć swoją tezę. Dziękuję za przedstawienie swojej tezy i pozdrawiam.


 9. // Odpowiedz

  Teoria spiskowa oparta na ignorancji i trafiająca do ignorantów. Niewarta uwagi.


  1. // Odpowiedz

   To są fakty i tylko troll powie że to teoria spiskowa


 10. // Odpowiedz

  Serio? szczepienia, to gdzie dowody, fakty, gdzie? teoria spiskowa bez żadnych argumentów i dowodów. Tak gdy wybuchła pandemia próbowano zrobić szczepionki ale bezskutecznie, mogło być tak że mogły mieć negatywny na stan pacjenta zamiast pomagać, ale to tylko dywagacje.


 11. // Odpowiedz

  Ta grypa i szczepienia to tragedia! Istnieją doniesienia o żołnierzach, którzy umierali w gabinecie tuż po szczepieniu. I to nie pojedynczo a np. siedmiu na raz! Żołnierze zaszczepieni wydalali gdzie popadło. Wraz z odchodami zostawiali wszędzie wszczepione paskudztwo. Moja prababcia chorowała na hiszpankę. Urodziła chore dzieci. Prawdopodobnie zmiany genetyczne w naszej rodzinie spowodowane są szczepieniem (bezpośrednio bądź pośrednio). Sama jestem dziś nosicielem uszkodzonego genu. Tamte wydarzenia ciągle trwają. Świat po tamtej wonie już nigdy nie będzie taki jak kiedyś. To dotyczy wielu aspektów naszego życia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *