Humel poleca

Z racji tego, że od momentu kiedy zdecydowałem się pracować jako wyrabiacz naturalnych mydeł, nie mam już zbyt wiele czasu na odpowiadanie wam na pytania jakie do tej pory przysyłaliście do mnie na maila.  Dlatego postanowiłem umieścić w tej zakładce linki do filmów i stron, które dadzą wam niemal wszystkie odpowiedzi na przyczyny, przebieg chorób i co z nimi zrobić .

W świetle tych informacji, niektóre z moich wcześniejszych wpisów zasługują na korektę. Mam nadzieję znaleźć wkrótce czas na zrobienie tego.

Z pewnością poczujecie się jak w pierwszej części MaTrIxA, bo dla mnie teraz teorie jakimi się straszy ludzi „leczonych” w obecnym systemie medycznym to jest jakiś koszmarny MaTrIx. Zwyczajne zarabianie na ludzkiej łatwowierności i krzywdzie więcej miliardów niż na produkcji broni.

Od ponad 30 lat przemysł ‚faryzeceutyczny’ i środowisko medyczne na wyższym szczeblu (w tym WHO) wiedzą o odkryciach Dr. Hamera, a jednak nadal pompuje się chemię w niewinne dzieci… Dzieci i dobrych ludzi, którzy przez to idą do grobu.

Przez 30 lat próbowano uciszyć coś co teraz rozchodzi się z dużą siłą. To wiedza o tym jak nasze emocje, przekonania, lęki, konflikty i pragnienia –  wpływają na niezależne od nas procesy w podświadomych częściach mózgu i zawiadują tkankami, chorobami i wyglądem naszego ciała, a nawet wyrazu twarzy.

Wiedza, przed którą świat „medyczny” broni się rękami  i nogami. Dlaczego? Ponieważ Nowa medycyna to wiedza, która ma za zadanie uświadomić choremu co w jego życiu doprowadziło go do stanu w jakim teraz jest. To wiąże się z odpowiedzialnością za swoje myśli o sobie/o innych i wymaga zmiany podejścia do wielu dziedzin życia.

Możesz zagłębić się w tę wiedzę i się nią zachwycić ze względu na jej spójność, prostotę, powtarzalność, logikę. Możesz też machnąć ręką, stwierdzić, że to o czym dowiedziałeś/aś się do tej pory to maximum wiedzy jaką można zdobyć o życiu i opuścić tę stronę. Wybór należy do Ciebie.

Życzę miłej lektury i otwartego umysłu. Gabriel 🙂

 

1.   5 praw natury – Pochodzenie chorób i jak nasze subiektywne odczucia programują ciało.  Dokładne informacje, film – 4 godziny.

2.  5 praw natury – Wprowadzenie przez Caroline Markolin. Ogólne informacje, film – 1 godzina.

3.  Wirus mania 1 – Caroline Markolin. Dlaczego nie musimy się bać mikrobów. Pasteur i jego błędne wywody.

4.  Wirus mania 2 – c.d. – brak konkretnych dowodów na istnienie wirusów. (Straszak i machina do zarabiania pieniędzy)

5.  Roberto Barnai – Nowa Medycyna – lista świetnych filmów o przyczynach i przebiegu poszczególnych chorób.

6.   Rak piersi – Caroline Markolin. Zrozumienie zmian w piersiach i przebieg tej niegroźnej choroby. Od raka piersi się nie umiera!

7.  Learning GNM – Caroline Markolin.  Bardzo dokładne opisy chorób ze zdjęciami i masa informacji z dziedziny Nowej Medycyny   –  NIESTETY TYLKO PO ANGIELSKU. Spis chorób w zakładce INDEX A-Z.

8. AIDS – wielki przekręt, spirala strachu i maszyna do zarabiania milionów na chemii pompowanej w  Bogu ducha winnych ludzi i niewinne dzieci – oszukanych trefnymi testami na obecność HIV.

Oczywiście polecam też swoją stronę Mydlana Chata. Zamiast na operacje i chemioterapie kup sobie coś fajnego w Mydlanej Chacie od Humela. 🙂