Korzystanie z bloga i komentarze

Witam serdecznie na moim blogu. 🙂

W związku z wejściem w życie RODO wiedz, że dane osobowe towarzyszące komentowaniu wpisów nie są używane nigdzie indziej poza tym blogiem. Nie wysyłam newsletterów i reklam. Nie przekazuję danych osobowych innym instytucjom.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Informacje, porady i kuracje jakie opisuję / polecam, należy poddać własnej rozwadze. Jeśli nie czujesz się na tyle pewny w kwestiach zdrowotnych, zasięgnij rady zdolnego naturoterapeuty, lekarza lub farmaceuty. 

Humel Blog o zdrowiu i stylu życiaOpisywane przeze mnie informacje i sposoby nie są moim wymysłem. Były sprawdzone już wieki temu przez lekarzy chińskich,  ayurvedyjskich i medycynę ludową. Jednak oczywiste jest, że nie da się zadowolić wszystkich specjalistów i miłośników tematu zdrowia. Gdy chodzi o ideologię albo dochód ze sprzedaży suplementów, czy praktyki jaka jest przeciwieństwem tej ludowej, darmowej, taniej –mogą się pojawiać spore różnice w zdaniach. 

Obecne polskie prawo przyznaje pierwszeństwo lekarzom i farmaceutom. Jeśli masz jakieś wątpliwości – idź do nich i zapytaj. Wszystko co zrobisz lub czego nie, będzie wpływało na twoje zdrowie, a nie moje. Sam również przestrzegam przed złą kolejnością uzdrawiania, wątpliwą suplementacją i różnymi działaniami mającymi postawić organizm na nogi. W grę wchodzi głównie znajomość funkcjonowania różnych mechanizmów w ciele i jego anatomii.

Ale …. Np. metoda leczenia raka podawaniem toksycznej chemii, jest powszechnie uznana za ‚właściwą’ i zgodną z prawem, więc  jak widzisz… sposób postrzegania chorób i ich leczenia jest bardzo różny. Bądź otwarty, ale i ostrożny – weryfikuj to co dociera do twojej świadomości.

Czytaj ze zrozumieniem  pamiętając, że Humel to blog na którym dzielę się wiedzą i sposobami, które mi pomogły. Sam podejmowałem wyzwanie i sam dokonałem oceny. Moje zdrowie jest coraz lepsze i mam się bardzo dobrze. 🙂 Mam nadzieję, że twoje będzie jeszcze lepsze.

Ty decydujesz o sposobach leczenia i zapobiegania. Masz prawo zakwestionować moje poglądy i twoja racja może być twojsza niż mojsza. 😉  Nie jestem wszystkowiedzący. Mam swój świat zapatrywań i po pozytywnych efektach stosowanej profilaktyki uważam, że idę w dobrym kierunku. Pogłębiam swoją wiedzę o nowe metody i nie spoczywam na laurach. Jeśli kierunek okazuje się błędny, zawracam i mówię o tym otwarcie.

Pytaj i dociekaj. Jeśli nie – rób tak jak wolisz, lub jak polecają inni specjaliści. Wiedza rozwija i daje więcej opcji.

 

Chcesz abym zamieścił artykuł bliski twemu zdrowiu? Napisz o tym w komentarzu, albo napisz na kontakt. Chętnie to zrobię w najbliższym czasie. 🙂

Komentarze nie są zatwierdzane automatycznie tylko ręcznie (przeze mnie). Zajmuje to więcej czasu, ale daje większy porządek. Nie chodzi o ukrywanie czegokolwiek, a raczej redukowanie spamu ludzi, których zwyczajnie nie da się uszczęśliwić. Niektórzy chcieliby prowadzić jałowe dyskusje, chociaż w artykule, komentarzach i ogólnie na blogu jest to wyjaśnione.

Zgadzam się na udostępnianie mojego bloga i artykułów w postaci linków, ale nie wyrażam zgody na kopiowanie treści, wklejanie ich na innych blogach i stronach bez podania źródła.

Znalazłeś/aś na moim blogu informacje, które  pomogły Ci w powrocie do formy, albo zmieniły Twoje życie na lepsze? Jeśli chcesz wyrazić wdzięczność za to, że dzielę się takimi informacjami, odwiedź sklep internetowy, na którym sprzedaję mydła, które wyrabiam ręcznie. Być może znajdziesz coś miłego dla siebie i bliskich. 🙂

mydlanachata.pl

Życzę zdrowia.

Gabriel 🙂